Wpis z mikrobloga

@czarnyalibaba: Ja tu nie będę polemizował z każdym z osobna, ale #!$%@? nie szanować Tymańskiego, albo go nie znać to #!$%@? nie wiem co trzeba mieć w głowie. Można się nie zgadzać z jego poglądami, można nie zgadzać z ruchaniem piętnastek (z którą nota bene był w związku kilka lat), można nie lubić #!$%@? nie wiem tatuaży, ale nie można powiedzieć, że to nie jest wybitna postać, nieliczny, który się nie
@czarnyalibaba: hahaha mierna twórczość, ja #!$%@?. Ktoś, kto hejtuje coś, czego nie rozumie (szczególnie tak wybitne jak jazz) zasługuje na wieczne potępienie, stolca na mordę i męski organ kopulacyjny natarty szkłem w przypalony odbyt. Obyś sczezł w otchłani swojej głupoty nędzny karaluchu. Tak, tak #boldupy, bo mieszkam z takimi jak ty na jednej planecie i jakby nie patrzeć jesteś częścią tej samej cywilizacji. Czuje się jakbym wlazł w gówno... #
@czarnyalibaba: Na prawdę Na prawdę Na prawdę Na prawdę Na prawdę Na prawdę Na prawdę Na prawdę Na prawdę Na prawdę Na prawdę Na prawdę Na prawdę Na prawdę Na prawdę Na prawdę Na prawdę Na prawdę Na prawdę Na prawdę Na prawdę Na prawdę Na prawdę Na prawdę Na prawdę Na prawdę Na prawdę Na prawdę Na prawdę Na prawdę Na prawdę Na prawdę Na prawdę Na prawdę Na prawdę
To jeden z tych wątków po których ląduję na onkologii.
Miłość jedna z ważniejszych kapel w Polsce (udało sie na offie kilka lat temu posłuchać w mocno okrojonym składzie ale mimo to pierwsza trojka najlepszych polskich koncertów w życiu), Kury klasyk obserwacji polski lat 90tych, Transistors tez niczego sobie. Do tego współtwórca jednej z najważniejszych scen muzycznych (Gdańska scena alternatywna). Na koncertach za śmieszne pieniądze gra 2godziny dłużej bawiąc sie jak nikt
@czarnyalibaba: Tymański to całkiem inteligentny gościu i często zgadzam się z jego opiniami na różne tematy. Ranne kakao naprawdę może poprawić humor na starcie dnia, zwłaszcza gdy ktoś ma stresującą pracę. Także skończysz studia, wyjdziesz ze #!$%@? umysłowego, posłuchasz, poczytasz to może zmienisz zdanie.