Wpis z mikrobloga

Jedna z największych czystek etnicznych w historii. Rzeź, w której chodziło tylko o to, żeby wybić jak najwięcej Polaków, w jak najbardziej bolesny i makabryczny sposób.

Tymczasem taki palant odpali Twittera, stworzy debilną metaforę i sprowadzi całą dyskusję do klasycznej sraki, jaką jest w tym kraju PiS vs. PO xd Nie wiem, jakim cudem on zrobił taką karierę z tym gwoździem w mózgu.

Podobny poziom prezentują zresztą ci, którzy zarzucają wspierającym Ukrainę „bycie onucami”, bo mają czelność dyskutować nt. Wołynia.

Czy wspieram Ukrainę w walce z rosyjskimi odpadami? Tak.

Czy Zełeński powinien przeprosić i prosić o wybaczenie za Wołyń? Tak. Nigdy nie było lepszej okazji, biorąc pod uwagę, jak Polska szlachetnie się zachowała wobec Ukrainy.

#ukraina #bekazlewactwa #bekazprawakow #wolyn #polityka
Pobierz Tywin_Lannister - Jedna z największych czystek etnicznych w historii. Rzeź, w której ...
źródło: B24949CF-9438-4944-9DBB-B261370C2297
  • 26
rosyjskimi odpadami?


@Tywin_Lannister: casual racism, przypominam, że reżim putinowski to narzędzie kapitalistów-dzieci dzikiego kapitalizmu lat dziewięćdziesiątych, mające na celu realizację interesów kapitału
@Tywin_Lannister: Mordo ale nikomu nie przeszkadza dyskusja na temat Wołynia, póki nie jest to robione typowo przez narodowych bezmózgów w celu obrzydzenia pomocy Ukrainie.

Jak ktoś krzyczy jak dzika małpa żeby nie wpuszczać uchodźców bo 80+ lat temu ich kraj pochodzenia #!$%@? się zachował to nie oczekuj że ktoś takie coś będzie brał na poważnie.

Gdyby jakaś krzywda się stała nam też liczę że Litwini by chcieli nam pomóc a nie
Mordo ale nikomu nie przeszkadza dyskusja na temat Wołynia, póki nie jest to robione typowo przez narodowych bezmózgów w celu obrzydzenia pomocy Ukrainie.

Jak ktoś krzyczy jak dzika małpa żeby nie wpuszczać uchodźców bo 80+ lat temu ich kraj pochodzenia #!$%@? się zachował to nie oczekuj że ktoś takie coś będzie brał na poważnie.

@McWozniak: Chochoł, nic takiego nie miało miejsca.