Wpis z mikrobloga

Mireczki jest update w związku z moim skradzionym telefonem. Telefon jest od niedawna regularnie aktywny. Podejrzewam, że pierwszy raz jak był aktywny, to był testowany w jakimś komisie, a teraz znalazł kupca. Jest włożona karta sim, mam numer, mogę robić zdjęcia, czytać smsy, historię rozmów i parę innych ciekawych rzeczy. :)
Na dzień dobry, fotka :)
Spróbuję zebrać jakieś ciekawe informacje i zanieść na komendę.

#telefony #android #samsung #cerberus
Sztabowy - Mireczki jest update w związku z moim skradzionym telefonem. Telefon jest ...

źródło: comment_XUkj1MYGQ2ZtkBwdsg2TupG7U2v2P6KT.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
@Sztabowy: Jestes kozak, bro :) Prowadze kanał na YT #majsterpirzu i tak mysle, czy nie zrobic odcinka "ucziwość polaków" . Kupię tani telefeon, zrobie roota, zrobie to co Ty i bede tak nagrywal , ile ludzi odda, ile ludzi ukradnie :D Da sie to usunac zmieniając ROM ?
  • Odpowiedz
  • 1
@Pirzu: daj znac gdzie rzucisz cumplu chetnie znajde ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko wielka niestety wada tego oprogramowania jest to ze jezeli ktos chociaz troche sie na tym zna usunie to z palcem w dupie, zazwczyaj po znalezieniu\zajumaniu telefonu trafia on w 3 pary rak
Zlodziej
Paser
Kupiec wiec szanse usuniecie cerberusa i innych wzrastaja

  • Odpowiedz
@Vento: No dobra nie wymądrzam się, bo robiłem to dobrych parę miesięcy temu i już pamięć może być nie ta. :) Ale z tego co pamiętam, to najpierw rootowałem odinem, a potem dopiero wgrywałem cwm.
  • Odpowiedz
  • 0
@Sztabowy: masz fart ze to ukrainiec a nie Polak bo jakby to Polak znalazl w internecie to normalnie sprawe zaklada za upowszechnianie wizerunku i jestes w jeszcze glebszej dupie
  • Odpowiedz
@wonzki: Jak zgłaszałem na komendzie, to pani policjantka chwaliła się, że jednak jakąś skuteczność w odzyskiwaniu mają. Co prawda często stan telefonu jest słaby, ale mimo wszystko.
  • Odpowiedz
  • 0
@Sztabowy: skutecznosc jakas malutka jest ale zajmuje to bardzo dlugoo i nie wiem jak jest teraz ale jeszcze rok temu to ze mialbys trn program zainstalowany u nieho nic by im nie dalo bo nie mogli z tego korzystac.
Nie potrafie Ci w tej chwili o tym napisac bo jade samochodem
  • Odpowiedz
@Sztabowy: To chociaż tyle że nic topowego i bez włączonej blokady ponownej aktywacji. Ja na Twoim miejscu zbierałbym jak najwięcej wrażliwych danych i starał się go po nich wypatrzeć na ichniejszych serwisach społecznościowych, a potem gdyby się coś wstydliwego znalazło w korespondencji lub zdjęciach to rozesłać po jego znajomych ( ͡° ͜ʖ ͡°). Można też odwiedzić kolegę ze znajomymi, Łuck jest blisko granicy.
  • Odpowiedz