Wpis z mikrobloga

Mireczki jest update w związku z moim skradzionym telefonem. Telefon jest od niedawna regularnie aktywny. Podejrzewam, że pierwszy raz jak był aktywny, to był testowany w jakimś komisie, a teraz znalazł kupca. Jest włożona karta sim, mam numer, mogę robić zdjęcia, czytać smsy, historię rozmów i parę innych ciekawych rzeczy. :)
Na dzień dobry, fotka :)
Spróbuję zebrać jakieś ciekawe informacje i zanieść na komendę.

#telefony #android #samsung #cerberus
Sztabowy - Mireczki jest update w związku z moim skradzionym telefonem. Telefon jest ...

źródło: comment_XUkj1MYGQ2ZtkBwdsg2TupG7U2v2P6KT.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sztabowy: jeżeli przez CWM zostanie wgrany Cerebrus to mam rozumieć że przywrócenie do ustawień fabrycznych go nie usunie ? Jedynie wgranie nowego romu przez Odina spowoduje wywalenie tej aplikacji ?

Instalowanie przez CWM trzeba zrobić jakąś specjalną opcją czy po prostu "install app from ssd card" (jakoś tak się to chyba nazywało).
  • Odpowiedz
  • 0
@szejas:
@co_ja_tu_robie
kupujesz używany telefon w komisje bez papierów, licz się z tym, ze jest skradziony
ja w ogóle nie ogarniał komisow, jak można sprzedać telefon w komisie za tak psie pieniądze, albo kupić tam cokolwiek, przecież tam pracują sami kretacze, z jakiegoś zepsutego szajsu robią cos co chwile podziala i sprzedają za grube hajsy, przecież sto kroć lepiej kupić używany tel. od osoby prywatnej na allegro
  • Odpowiedz