Wpis z mikrobloga

Mireczki jest update w związku z moim skradzionym telefonem. Telefon jest od niedawna regularnie aktywny. Podejrzewam, że pierwszy raz jak był aktywny, to był testowany w jakimś komisie, a teraz znalazł kupca. Jest włożona karta sim, mam numer, mogę robić zdjęcia, czytać smsy, historię rozmów i parę innych ciekawych rzeczy. :)
Na dzień dobry, fotka :)
Spróbuję zebrać jakieś ciekawe informacje i zanieść na komendę.

#telefony #android #samsung #cerberus
Sztabowy - Mireczki jest update w związku z moim skradzionym telefonem. Telefon jest ...

źródło: comment_XUkj1MYGQ2ZtkBwdsg2TupG7U2v2P6KT.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
@Wilier: komis komisowi nie równy - w tych bardziej ogarniętych w ogóle nie kupią od Ciebie tel bez papierów - a jeszcze podpisujesz oświadczenie swoim imieniem i nazwiskiem, że według Twojej wiedzy tel nie pochodzi z kradzieży. Inna sprawa że kupować się po prostu nie opłaca bo ceny o tak są zazwyczaj wyższe niż na Allegro.
  • Odpowiedz
@wysuszony: Akcja z kolegami, to trochę duże ryzyko. Raz, że to będzie kradzież, dwa, że zaraz jakiś kryzys międzynarodowy powstanie, to trzy - Ukraińcy teraz uzbrojeni i wkurzeni, nie wiadomo na kogo się trafi. O taki telefon nie warto ryzykować:)
Niech mundurowi coś spróbują.
  • Odpowiedz
@Detmold: Mogę robić, przednią i tylną kamerką. Mogę nawet flash włączyć do zdjęcia :)
@Krupier: To sprawdzone info? Co Cerberusa obchodzi jak dużo korzystam z wifi posiadacza telefonu?
@szejas: @co_ja_tu_robie: Jeśli ktoś kupuje telefon bez papierów, to nie jest nieświadomym kupcem.
@kukasia: Może za kilka lat znów będzie ;)
@swiechu56: Tak jak piszesz, przywrócenie ustawień fabrycznych z ustawień telefonu nie
  • Odpowiedz
@haxxx: Cerberus na dużo więcej możliwości, ale w związku z szybkim przerzutem takich telefonów na Ukrainę wolałem po prostu zablokować cały telefon tak żeby nikt nie mógł korzystać.
  • Odpowiedz
@ttinyowski: cerberus password enabledata   (to enable data access on your device)
cerberus password enablewifi   (to enable WiFi and automatically connect to open networks)
  • Odpowiedz