Wpis z mikrobloga

nosz #!$%@?, od paru miesięcy regularnie na klatce czuć u mnie smród palonego zielska, ale od 2 tygodni to biją chyba jakieś #!$%@? rekordy, #!$%@? aż w mieszkaniach.
Byłem u tych ujaranych rastamanów, poprosiłem albo o wietrzenie, a najlepiej jaranie poza domem, no bo ile można tego wąchać, ten z uznaniem w oczach "spoko spoko ziomeczu, jak coś to chodź na jaranko".
Dziś znów #!$%@?

No i tu pytanie - #!$%@?ć ich na psy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#narkotykizawszespoko #aleniejakwszedziejeczuc #narkotyki #marihuana #obozwakacyjny #wronki
  • 48
  • Odpowiedz
@So_I_Scream: A jakby #!$%@?ło szlugami, to co, też byś poszedł na policję?
Problemem nie jest, że się narkotyzują, tylko że śmierdzi.
Zakazane jest narkotyzowanie się, a nie zapachy.
ergo -> pójście na policje z czymś takim to zwykłe wykorzystywanie faktu że to nielegalne, do osiągania korzyści, a na dodatek kablowanie.
Załatw to jakoś inaczej.
  • Odpowiedz
  • 1
@patrykk95: 1. Jakby ktoś ci lał na klatkę też byś nic nie zrobił? Śmierdzi podobnie jak zielsko i podobnie jak ono w końcu wsiaknie.
2. Byłem, rozmawiałem. Widocznie mają to w dupie, ja ich prosił nie będę o to, żebym mógł komfortowo mieszkać
@Speedy: nie, ale mają dredy xD pewnie głośników nawet nie mają, bo to studenty na dorobku
@gro-hiy: Poznań
@Onde: dziękuje, mam
  • Odpowiedz
@So_I_Scream: Różnica jest taka, że za lanie na klatkę nie pójdą siedzieć i nie będą mieli nasrane w papierach. Za zielsko ściągasz na nich karę niewspółmierną do winy - za bycie frajerem nie powinno się odpowiadać jak za narkotyki.
  • Odpowiedz
@So_I_Scream: No, nie pasowały mi ziomeczki. U mnie mam wytypowanego sąsiada, który moim zdaniem handluje, bo co chwilę wpadają do niego podejrzanie wyglądające osobniki, o zapachu na klatce nie wspomnę. Póki co jednak twardych dowodów brak.

A fanów zielska mi jakoś nie szkoda, niech giną.
  • Odpowiedz
  • 0
@Munchhausen: le jezu, to jak przy donosie powiesz, że kręcą się tam dziwne typki i co chwilę ktoś inny to jeszcze przed zakończeniem rozmowy bagiety tam wjada :P łatwa statystyka
Mi to tam nie przeszkadza, gdyby nie ten ciągły smród na klatce i ostatnio mieszkaniu
  • Odpowiedz
@patrykk95: był u nich? Był
Prosił? Prosił, to niech sie frajerstwo ogarnie i nie dziwi, ze ktoś chce mieć spokój. I tak powinni byc wdzięczni, ze OP jest człowiekiem i nie chce im robić problemów.
  • Odpowiedz