Wpis z mikrobloga

nosz #!$%@?, od paru miesięcy regularnie na klatce czuć u mnie smród palonego zielska, ale od 2 tygodni to biją chyba jakieś #!$%@? rekordy, #!$%@? aż w mieszkaniach.
Byłem u tych ujaranych rastamanów, poprosiłem albo o wietrzenie, a najlepiej jaranie poza domem, no bo ile można tego wąchać, ten z uznaniem w oczach "spoko spoko ziomeczu, jak coś to chodź na jaranko".
Dziś znów #!$%@?

No i tu pytanie - #!$%@?ć ich na psy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#narkotykizawszespoko #aleniejakwszedziejeczuc #narkotyki #marihuana #obozwakacyjny #wronki
  • 48
  • Odpowiedz
@So_I_Scream: wezwanie pał nic nie da. Max co może się stać to przyjdzie dzielnicowy i pogrozi paluszkiem. Zamkną się, skopcą i będą śmiali z sytuacji. Raczej musisz się przyzwyczaić.
  • Odpowiedz
@So_I_Scream: Uświadom ich może, że nie jesteś ich jedynym sąsiadem i że o ile sam absolutnie nie zamierzasz ich zgłosić na policję, to ktoś inny może wpaść na taki pomysł, więc w ich interesie byłoby jednak trochę się przyczaić i jarać na balkonie. Szkoda by było, gdyby faktycznie jakiś inny sąsiad ich #!$%@?ł, a ponieważ byłeś się poskarżyć, to i tak pomyśleliby, że to Ty. Może jeśli im to przedstawisz z
  • Odpowiedz