Wpis z mikrobloga

Śmiechłem przy próbie wymiany bilonu na banknoty w Peako. Nie dość, że pobierają 1,5 % od sumy(ale minimum 5 zł), to jeszcze pani Grażynka była zażenowana tym, że no jak to,Panie, tak w słoiku, nie dość że dużo to jeszcze nieposegregowane nominałami? xD Nie dość że zabierają mi 5 zł za rozmianę to jeszcze posegregowane chcą mieć xDDD Super geszefty bulwo

#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #bekazpodludzi #banki #bankowosc #januszebiznesu #ekonomia #ekonomiazadyche
  • 11
@jest_agrest-nie_ma: wygląda na to że ręcznie, bo babka dodała coś nie no my już dzisiaj z bożenko i danusio takie wymeczone w ten upał hehe troche policzyc moge ale nie wszystko xDD Zreszta, jakby mieli liczarke, to chyba nie byloby problemu
@Ten_tego:
wiesz w sumie jak sie idzie z bilonem to jak się ich z dzień wcześniej poinformuje to dadzą ci czasem osobną osobę do tego i przygotują maszynę do liczenia (jak mają) i wtedy raczej nikt nie marudzi.
Ponadto zawsze możesz ot po prostu wpłacić sobie na konto i już w ogóle nikt marudzić nie będzie.
Btw. tak czy siak przyjęło się, że bilon się segreguje.
@WatchYourBack: no mi średnio bo mam tego cały duży słój(w sumie ponad 200 zł w drobniakach jak kiedyś już liczyłem a do tego czasu rochę przybyło), więc powiedziałem, no dobra, tą piątkę mogę poświęcić, za to że mi to przeliczą i wymienią. A tak to niech się gonią