Wpis z mikrobloga

Po dłuższej przerwie jednak wróciłem.


Raz, że na dziennym się Wykopu przeglądać nie da a i tak przeglądałem (20-30 minut a nie kilka godzin dziennie, więc profit) #tylkonocny a dwa, to brak czarnych list jeszcze to utrudnia.
Walczę dalej z #depresja, idzie chyba całkiem do przodu. Już za chwilę, bo najpóźniej pod koniec czerwca przeprowadzam się do #gdansk, gdzie dalej będę się przeistaczał w lodołamacza #pracaspawaczamnieprzeistacza. Znalazłem już robotę w której będę zarabiał jakieś 50% więcej niż teraz, więc profit. Zacząłem coś tam sobie ćwiczyć na #silownia na wolnym powietrzu, więc będzie lodołamacz dzik prawdopodobnie. Myślę nad powrotem do kolarstwa a przynajmniej skompletowaniem czegoś do biegania i rozpoczęcia biegania. Momentami czuję się aż naćpany tym co się wokół dzieje. Zacząłem więcej czasu spędzać poza domem, praktycznie każdy weekend mam zagospodarowany od wyjścia z pracy do wejścia do łóżka przed pracą w poniedziałek. Czasem nawet coś pobrzdąkam sobie na #gitara (grałem ze 4 lata ale zaniechałem) Ogólnie jest coraz dobrzej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czasem chyba daje o sobie znać lekko #tfwnogf ale nad tym będę pracować i będzie gites. Jestem dobrej myśli.

#taksegadam #oswiadczenie
  • 9
@AnsuzSowilo: Powodzenia, ja własnie również zmieniam miejsce zatrudnienia, bo #!$%@?ą już u nas takie cyrki, że sam łapie załamanie nerwowe. Mam w poniedziałek jakieś rozmowy kwalifikacyjne, może coś z tego wypali.