Wpis z mikrobloga

Mireczki od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zrobieniem AMA - jako właściciel i prowadzący firmę spedycyjną - transport drogowy , morski , lotniczy , ponadgabaryty etc.
Czy byłoby zainteresowanie na takie coś - bo od jakiegoś czasu przyznam że myślę nad tym ale się wstydzę bo nie uważam to za nic nadzwyczajnego :) ?
Co wy na to ?
#ama #transport #spedycja
  • 75
  • Odpowiedz
@tadyo: To będzie ciężkie dla Ciebie AMA. Z dużej ilości pytań będziesz się musiał wykręcać bo jak sam wiesz w branży transportowej praktycznie nie ma barier jeśli chodzi o wejście na rynek, a transportowcy nawet między sobą wolą rozmawiać o pogodzie niż o klientach, stawkach itp.
  • Odpowiedz
@tadyo: Pewnie że tak. Staję nad wyborem studiów, i wybieram pomiędzy logistyką vs. informatyką. Logistyka to myślę że transport kolejowy, ale to się okaże. Infa raczej w kierunku web designu. Mógłbyś jakieś plusy logistyki mi podrzucić? Czy jest ciężko z pracą?

Cholernie się boję że popełnię błąd i źle wybiorę... Jak w tamtym roku. Dziękuję.
  • Odpowiedz
ale się wstydzę bo nie uważam to za nic nadzwyczajnego


@tadyo: o #!$%@?, zaraz student zrobi AMA z bycia studentem, albo Mirek z bycia Mirkiem na mirkoblogu... Jeżeli twoja firma - ty odniosłeś jakiś mniejszy lub większy sukces np. zarobiłeś pierwszy milion przed 30-tką, masz na serio coś ciekawego do przekazania np. podróżujesz po świecie, wtedy to ma sens. Jeżeli nie, to na prawdę nie ma w tym nic nadzwyczajnego.
  • Odpowiedz