Wpis z mikrobloga

@tadyo: zasadniczo to wiadomo ze mirki powiedza - rob, zawsze tak mowia :)

jak mowie kilka takich ama bylo i placz jakie to ciezkie zycie spedytora, no a ja mowie ze leze z kolega na yachcie i cycki ogladam bo taka jest prawda, szef zarabia ostro, pracownik dobry na sluchawe tez 8k na reke moze dostac chyba ze ciapa albo daje sie robic

biznes lepszy niz cokolwiek :) lacznie z it
@bazingaxl: Właśnie nie widziałem wcześniej takiego AMA stąd pytanie
Na jachcie nie leżę - jeszcze aczkolwiek dzisiaj z kolegą rozmawiałem o kupnie motorówki , na spółkę :)
Jedni mają łatwiej drudzy trochę mniej łatwo - ja nie będe narzekać bo nie mam powodów chociaż tak kolorowo jak mówisz nie jest
@tadyo: To będzie ciężkie dla Ciebie AMA. Z dużej ilości pytań będziesz się musiał wykręcać bo jak sam wiesz w branży transportowej praktycznie nie ma barier jeśli chodzi o wejście na rynek, a transportowcy nawet między sobą wolą rozmawiać o pogodzie niż o klientach, stawkach itp.
@tadyo: Pewnie że tak. Staję nad wyborem studiów, i wybieram pomiędzy logistyką vs. informatyką. Logistyka to myślę że transport kolejowy, ale to się okaże. Infa raczej w kierunku web designu. Mógłbyś jakieś plusy logistyki mi podrzucić? Czy jest ciężko z pracą?

Cholernie się boję że popełnię błąd i źle wybiorę... Jak w tamtym roku. Dziękuję.
ale się wstydzę bo nie uważam to za nic nadzwyczajnego


@tadyo: o #!$%@?, zaraz student zrobi AMA z bycia studentem, albo Mirek z bycia Mirkiem na mirkoblogu... Jeżeli twoja firma - ty odniosłeś jakiś mniejszy lub większy sukces np. zarobiłeś pierwszy milion przed 30-tką, masz na serio coś ciekawego do przekazania np. podróżujesz po świecie, wtedy to ma sens. Jeżeli nie, to na prawdę nie ma w tym nic nadzwyczajnego.