Wpis z mikrobloga

#wot #worldoftanks co sądzicie, żeby zrobić małą aktualizację tego wpisu http://www.wykop.pl/wpis/8322856/wot-worldoftanks-wrzucane-raz-jeszcze-bo-z------m-/ doszli nowi użytkownicy wota, część ludzi może zmieniła poglądy.

Czy arta jest spoko czy jest rakiem tej gry?

Mogę przeliczyć i udostępnić później w nowym wpisie wyniki chyba, że pomysł upadnie.

To ja może zacznę - arta to rak tej gry.
  • 176
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

~20% gameplayu to właśnie zręcznościówka, szybka reakcja, pamięć mięśniowa, odpowiednie manewrowanie.


@ONGHi: Oj, ja bym chciał, żeby to zawsze było ok. 20% (gram przy FPS ok. 20) :P
Ostatnio swoim PzI C trafiłem na tę idiotyczną mapę w "kraterze" (nie pamiętam nazwy). Same szybkie LT i kilka MT. Takich bitew nie cierpię, bo ja rozumiem zabawę, odstresowanie, luz itp., ale bez przesady.
  • Odpowiedz
- strzelać w linii prostej

- widzieć przeciwnika


@mwitbrot: No i z czym się nie zgadzasz? Rzadko kiedy TD oddaje strzały na ślepo na początku gry i mówię to z własnego doświadczenia. Zanim zacznie walić w przeciwnika, który się chowa w krzaku, czy jedzie gdzieś w oddali to musi go najpierw zauważyć. No i istotne jest to, że musi go widzieć w linii strzału. Strzelając przez góry nie ubijesz przeciwnika.
  • Odpowiedz
Zanim zacznie walić w przeciwnika, który się chowa w krzaku, czy jedzie gdzieś w oddali to musi go najpierw zauważyć.


@Zeroize: Czy właśnie zlikwidowałeś funkcję scouta w drużynie, czy mi się tylko wydaje?
  • Odpowiedz
@mwitbrot: Czy jeśli początkujący scout padnie, to nadal jest przydatny w drużynie i świeci wszystkim? Czy scout jest zawsze obecny na tej flance, gdzie stoisz swoim czołgiem?
Słowa kluczowe: Musisz go najpierw zauważyć. Nieważne jak tego dokonasz, nie strzelasz nigdy w ślepo tak jak sugerowałeś to wyżej, jeśli nie masz pewności co do obecności przeciwnika. Pomijam już fakt, że scout nie wyświeci wszystkiego.
  • Odpowiedz
@mwitbrot: TD musi się bardziej wysilić, żeby cokolwiek ubić pomijając już ten fakt, że rzadko kiedy kampią (przynajmniej ja tego nie robię) i nie mogą mieć przeszkód terenowych w linii pocisku lotu. Strzela jak każdy inny normalny czołg w tej grze. SPG zawsze będzie miało coś wyspotowane przez całą grę i sadzi buły z powietrza za full hp (Czego ja np. nie jestem w stanie zrobić na TD). W dodatku
  • Odpowiedz
@mwitbrot: Jak nie na temat? Pytałeś się o różnice pomiędzy td i spg w tym jeśli chodzi o grę w tym bez scouta w drużynie, to ci podałem.

Ja wiem, czy tak łatwo? W normalnym widoku smugi też widać.

@mwitbrot: W trybie artyleryjskim widać aż za dobrze.
  • Odpowiedz
"Teraz w świetle tego, co napisałeś wyżej, wskaż różnice między TD a SPG :P "

w świetle tego, co napisałeś wyżej (i wężykiem, wężykiem) ;)

Ale w porządku - już wystarczy.
  • Odpowiedz
@mwitbrot: No to wskazałem. Istnieje różnica w stylu gry. TD grasz jak typowym czołgiem z ograniczonym zasięgiem widzenia. Rak swoim celowaniem może za to pokryć ~80%+ mapy. Nawet jak mi TD zasadzi za 1k hp, to jestem w stanie mu oddać ze 2x zanim przeładuje, bo wiem skąd bije i wiem, że skoro on mnie widzi i trafił, to tym bardziej ja mogę go zauważyć i trafić.
  • Odpowiedz
No to wskazałem. Istnieje różnica w stylu gry.


@Zeroize: Żeby była jasność. Napisałeś:

"Różnica pomiędzy TD, a rakami jest taka, że td strzelają w linii prostej i muszą widzieć
  • Odpowiedz
Ależ ci ten grill staty zawyża. Masz skilla!


@as2o3: Nie trafiłaś, bo ja nie z tych, co WN8 się podniecają.
Poza tym chyba tam widać, że moją miłością są LT :P

  • Odpowiedz
Ja to uważam za kompletną bzdurę i myślę, że udowodniłem.

@mwitbrot: Niczego nie udowodniłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu zachowałeś się jak gołąb grający w szachy, który podczas gry przewrócił wszystkie pionki, obesrał całą planszę i swoją "gru-mową" ogłosił własne zwycięstwo.

Jeśli natomiast uważasz, że td nie strzela w linii prostej, to chyba grasz w inną grę.
  • Odpowiedz
On jest już stracony, dajcie spokój.


@FeniEnt: Aaa, to tu nie chodzi o dyskusję merytoryczną nad faktami, tylko o przekonanie na siłę do swoich poglądów i narzucenie swojego stylu gry? To ja przepraszam. Nie wiedziałem. Już sobie uciekam, żebyście mogli bez krępacji poklepywać się po plecach lżąc wspólnego wroga ;)
  • Odpowiedz
Jeśli natomiast uważasz, że td nie strzela w linii prostej, to chyba grasz w inną grę.


@Zeroize: Raz, że nigdzie tego nie napisałem, a dwa, niestety po raz kolejny będę musiał się z ciebie ponabijać.
Otóż oświadczam, że śmiem twierdzić iż TD nie strzelają w linii prostej!

  • Odpowiedz