Wpis z mikrobloga

@saimonm: Arta jest ok w jej założeniach, mechanizm, który wykopuje z dobrych pozycji kampiące czołgi.
Ale sama realizacja jest tragiczna. Niezbalansowane gówno, które przez wysoki wpływ RNG na wynik nie daje frajdy nawet ludziom grającym artą w większości przypadków, ale jak zwykle jest kilka spaczonych umysłów, które lubią klikać w czołgi, bo nic innego im nie wychodzi.
  • Odpowiedz
@saimonm: Wbrew gunwoburzy, którą tu kiedyś rozpętałem z @Emes91 to również uważam, że po kontakcie z artylerio, należy bezzwłocznie zapisać się na konsultacje onkologiczne.
  • Odpowiedz
@saimonm: Kiedyś tym grałem dość dużo, ale dopiero po wstąpieniu do mirkowego klanu zacząłem się uczyć gry, w tym po raz pierwszy obczaiłem czym jest wn8. Dopiero po rozpoczęciu gry normalnymi czołgami moje staty zaczęły w końcu rosnąć, przekroczyły próg uberpomidora i aktualne wn8 wynosi nieco ponad 1200. Na dzień dzisiejszy w moim garażu jest tylko jeden rak, którym gram od czasu do czasu dla misji. Uważam, że arta to rak
  • Odpowiedz
@Ponczo88: Przecież działo samobieżne traktuje się jako część artylerii i w nazwie potocznej definicja artylerii jest prawidłowa- gdyż samo zachowanie raka bardziej przypomina ostrzał artylerii tradycyjnej nie zmechanizowanej ( ͡° ͜ʖ ͡°) W dodatku inni nie grają działem samobieżnym, a działem pancernym, a różnica jest tylko w sposobie ich użycia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zeroize: "Działo pancerne to rodzaj działa samobieżnego – działo artyleryjskie umieszczone na silnie opancerzonym podwoziu gąsienicowym. Jego zadaniem było wspieranie ogniem artyleryjskim piechoty i czołgów. Zazwyczaj działa pancerne budowano na podwoziach takich samych jak czołgi." wiki:)
  • Odpowiedz
@Ponczo88: Czyli w Twoim pomidorowym umyśle powstało twierdzenie, że każdy czołg jest SPG, ale nie każde SPG jest czołgiem?

Popraw mnie jeśli, źle to odebrałem.
  • Odpowiedz
@saimonm: arta to gówno i największy syf jaki dotknął gry mmo.
Test będzie teraz niemiarodajny bo arciarze nie będą pisać niczego tu już.
  • Odpowiedz