Wpis z mikrobloga

#wot #worldoftanks co sądzicie, żeby zrobić małą aktualizację tego wpisu http://www.wykop.pl/wpis/8322856/wot-worldoftanks-wrzucane-raz-jeszcze-bo-z------m-/ doszli nowi użytkownicy wota, część ludzi może zmieniła poglądy.

Czy arta jest spoko czy jest rakiem tej gry?

Mogę przeliczyć i udostępnić później w nowym wpisie wyniki chyba, że pomysł upadnie.

To ja może zacznę - arta to rak tej gry.
  • 176
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Test będzie teraz niemiarodajny bo arciarze nie będą pisać niczego tu już.


@jos: No i dobrze. Niech spiehdalajo grać w lige raków albo innego cancer strajka.
  • Odpowiedz
@jos: w sumie to jak nie będzie więcej zwolenników artylerii to nawet nie ma co robić podsumowania. W sumie to może świadczy to dobrze, że udało się wyeliminować w jakimś stopniu raka z wykopu ;)
  • Odpowiedz
@ONGHi: Ty mnie też nazywasz klikaczem wiec czemu ja nie moge jeżli nim jestes?

wkleje jeszcze raz to co jest w Wiki
"Działo pancerne to rodzaj działa samobieżnego – działo artyleryjskie umieszczone na silnie opancerzonym podwoziu gąsienicowym. Jego zadaniem było wspieranie ogniem artyleryjskim piechoty i czołgów. Zazwyczaj działa pancerne budowano na podwoziach takich samych jak czołgi." czyli TD'ki
"Najbardziej znane działa
  • Odpowiedz
może on ma jakieś cheaty, że tdekiem umie przez góry strzelać jak arta


@saimonm: jest taki mod, który pozwala używać widoku raka w normalnym czołgu. Przy działach z niską prędkością pocisku, potrafi działać cuda.
  • Odpowiedz
@Ponczo88: Różnica pomiędzy TD, a rakami jest taka, że td strzelają w linii prostej i muszą widzieć przeciwnika. Lepiej dostać bułę od TD którego się spodziewamy w danych krzakach, jak od artylerii która strzela z d--y nie wiadomo skąd. Przeważnie td który wsadzi bułę, zostaje wyspotowany.
  • Odpowiedz
@Ponczo88: Tylko dwa TD mogą zniszczyć czołgi ze swojego tieru jednym pociskiem, dlatego dla mnie są prawie tak rakowe jak arta. Różnica polega na tym, że one nie mogą strzelać zza osłony w przeciwieństwie do klikaczy i muszą być w zasięgu rysowania.
  • Odpowiedz
jedno i drugie to działa samobieżne tylko z innym zasiegiem i tyle


@Ponczo88: Zrozum ołówku, że tu nie chodzi o to czy zabije, ale JAK zabije.

Jebnięcie komuś z BL-10 za 750HP i pojawienie się po strzale to co innego jak ściągnięcie HT VIIIt na szczał z bazy mając podgląd z ISSy.
  • Odpowiedz