Wpis z mikrobloga

Brzydkie osoby wcale nie są przegrane na całe życie, jak to złośliwi mówią.


@Locked1986: Oczywiście, że nie. Ale pytanie było o ładne osoby.

W kontaktach z obcą osobą głównie oceniamy wzrokowo (bo nic nie wiemy o tej drugiej osobie), i raczej mały ułamek ludzi ignoruje pierwsze wrażenie (jeżeli chodzi o związki to już w ogóle jeszcze mniejszy ułamek). Tego brzydkie osoby nie przeskoczą dopóki nie zaczną się odpowiednio "stroić" (ubiór, mowa
  • Odpowiedz
@zerozero7: mówimy tutaj o brzydkim człowieku. jednak człowiek wygląda różnie, więc jak osiągnąć status brzydkiego? łysy, nie ścina brody, odrosty, krzywy zarys twarzy, trądzik?
  • Odpowiedz
@zerozero7: cóż, czyli u siebie muszę wyprostować kręgosłup, wstawić zęba i zacząć ćwiczyć, a teoretycznie będę tym ładnym. praktycznie nie, bo rudy kolor włosów.

  • Odpowiedz
@Locked1986: Oczywiście, że prawda, ale jest jeden wyjątek. Jeśli jesteś ładną kobietą i zajmujesz się polityką, dużym biznesem czy jakimś "męskim" zawodem to masz problem z tym żeby ludzie traktowali cię poważnie.
Więc tutaj atrakcyjność bywa przeszkodą, ale poza tym jasne, że ładni mają łatwiej.
  • Odpowiedz
@Locked1986: No ja jestem przystojny i mam #!$%@? na wsi w której mieszkam bo sebixy podchodziły mi pod dom nocą i szkalowali mnie od ciot, cip i pedałów a karyny którymi nie byłem zainteresowany tak samo. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz