Wpis z mikrobloga

Dzisiaj wziąłem rower i pojechałem się trochę przewierzyć. Jechałem godzinę aż dotarłem na jakąś wieś. Był zakręt, skręcam, wszystko ok, a tu nagle jakiś typ przede mną, jeszcze z długimi światłami. #!$%@?łem się bo mnie oślepił. Na szczęście zdążył się zatrzymać tuż przede mną i udzielił pierwszej pomocy. Wszystko byłoby ok gdybym nie miał 2.2 promila i złamanej nogi, a drugiej całej pozdzieranej. 500 złotych i prawko zabrane na pół roku. Wypisali mnie rano, a koło południa był u mnie chłopak, pytał się co się #!$%@?ło ale Mu nie powiedziałem. Nie wiem co teraz robić, bo w sumie to co On zrobił było dawno i wtedy nie byliśmy de facto razem (nie całowaliśmy się jeszcze). Było mu naprawdę przykro i się o mnie martwił. Przez ten głupi wypadek nie zdam testów sprawnościowych... marzenia poszły się #!$%@?ć, potrzebuje Jego wsparcia a ja zachowałem się jak rasowa #patologiazewsi

Doradźcie mi mircy...

#feels #zdrada #pytanie #sadstory #stulejacontent #tfwnogf #chcepogadac #dupa #matiscwel #truestory
Pobierz tubbs - Dzisiaj wziąłem rower i pojechałem się trochę przewierzyć. Jechałem godzinę a...
źródło: comment_IILmCIqsOkykHEp1pWmjyTHu6PqJtBoJ.jpg
  • 20
@Ssniki: przecież to zupełnie inna historia, napisana przez zupełnie inną osobę

ogarnij się

edit. aaa, i skończ oglądać te zboczone japońskie bajki