Wpis z mikrobloga

Co to miało być ten 8 odc GoT ? Zrobili z tego jakieś World War Z.. Co ten Tyrion z Daenerys robi? Albo mam zadymistą sklerozę, albo nie było takiego motywu w książce. A ta bitwa dzikich z innymi była? Wkurza mnie ten serial coraz bardziej :(
#got #graotron
  • 26
  • Odpowiedz
@monalisssa: Przecież nie od dziś wiadomo, że odeszli od książki od któregoś tam sezonu. Było potwierdzone przez Martina i HBO, że książka pójdzie w swoją stronę a serial w swoją. Ale to popularny zabieg (walking dead, true blood)
  • Odpowiedz
@monalisssa: hurr durr to co w książce jest święte, reżyser menda coś zmienił i teraz ten serial ssie. bo najlepsza, powtarzam, najlepsza jest tylko książka. to co na ekranie to tylko kłamstwo, które stworzył reżyser xD
  • Odpowiedz
@parampadam: @Zatwardzenie: Weszłam na tag, który dotyczy zarówno książki jak i serialu. Stwierdziłam fakt, że wydaje mi się (mam sklerozę), że ostatni odc całkowicie odbiegł od fabuły - #!$%@?- oczekiwałam konstruktywnej odpowiedzi. Sami burzę robicie panowie.
  • Odpowiedz
@monalisssa: od zawsze było mówione, że serial będzie odbiegał od książki. normalnie bym olał tę ignorancję, ale

Gdybyś przeczytał - też by Ci się nie podobało

nie podobałoby się, bo co, bo serial się różni od książki?
  • Odpowiedz
@parampadam: Bo liczyłbyś na to, że serial zobrazuje książkę i przejechałbyś się tak jak ja. Fabuła książki jest na tyle barwna, że nie widzę potrzeby żeby ją zmieniać. Zawiedziona jestem i tyle. Nie tylko ja, ale większość czytelników GoT.
  • Odpowiedz
@monalisssa: przeczytałem wszystkie książki, łącznie z opowiadaniami, jestem na bieżąco chyba z każdą spiskową teorią, generalnie siedzę w tym świecie

I serial jest zajebisty. Masz ból dupy, że to nie jest ekranizacja słowo w słowo? Jak sobie wyobrażasz monologi Jaime'a i Stannisa? Przez 5 minut patrzymy się na ekran, gdzie Stannis się patrzy na brzoskwinię i rozkminia? To Twoim zdaniem byłby dobry serial? Bo ja bym #!$%@?ł go po dwóch odcinkach.
  • Odpowiedz
@monalisssa: Jak tak Ci się nie podoba to czemu oglądasz? Tylko wszyscy mają ból dupy o to, że się różni. Nie podoba się to zrób sobie lepszą ekranizacją (a właściwie to adaptację).

LOTR i inne filmy]seriale też się mocno różnią.

Poza tym ciekawe jak ma się nie różnić jak książki tak na chama się nie da przenieść i dlatego wyprzedzili już książki
  • Odpowiedz