Wpis z mikrobloga

200 904 - 23 = 200 881

Wyskoczyłem na pół godzinki na rower żeby odreagować studbazę, pracbazę, cały zły świat i zdążyć przed deszczem. Pss, pss, oponki napompowane, lemondka jest - jedziemy. Przede mną prosty jak stół asfalt, bez aut, wiatr w plecy. Bajka?
Nie wiadomo skąd zaczęły przychodzić mi do głowy jak zjawa hasła: hrmax, vo2, friel, ftp, w/kg, zacząłem jechać test drogowy friela, patrzyłem tylko w pulsometr i upływające sekundy. 10 minut rozgrzewki i 1200 sekund jazdy na maksa, równym tempem. Mija 20 minut, pulsometr pika, rower na pobocze, @hofier do rowu.
Po kilku minutach podjeżdża facet pytając czy wszystko w porządku - spoko, spoko, jest ok, dzięki! Wsiadam na siodełko, doganiam go, jedziemy sobie bajabongo, gadamy o pierdołach, śmiejemy się wiatrowi w twarz. Samochody nas mijają, a ja #!$%@? jestem śmieszkiem poza kontrolo, pasożytem zawadiakom. Jadę szosą i #!$%@? jestem w innym świecie, spalara i waty są tam a ja jestem tu. Mam skarpety do kostki, śmieje się, a w koszulce mam chipsy i batony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rowerowyrownik #wykoptribanclub #szosa

Wpis został dodany za pomocą skryptu do odejmowania

Dzięki niemu unika się błędów w działaniach
Pobierany jest zawsze ostatni wynik
Zamiast dystansów można w pole 'Dystans' wkleić link do treningu Endomondo - zostaną dodane dodatkowe statystyki
źródło: comment_ZVDoIV29MWDZlL7481Ga0bp3voJQaHot.jpg
  • 10
@Gagar: to ta, tyle że to już wycofany model. nowy ma logo btwina i kosztuje więcej. generalnie większość lemondek to 160-180zl i więcej. jedynie zamknięte, trekingowe są tańsze i cięższe bo też i do ciut innych zastosowań przeznaczone.