Wpis z mikrobloga

#oswiadczeniezdupy #pracbaza #pijzwykopem #yerbamate #narkotykizawszespoko #przegryw
ej mircy i mirabelki chyba zrobię mały eksperyment, wróciłem niedawno z nocki w #pracabaza jak zwykłe ##!$%@? w robocie ale też trochę #heheszki bo to co się tam ostatnio #!$%@? z nowymi pracownikami to już zakrawa na żarty i ostre heheszki więc oczywiste po robocie musi być zaliczony "cpn", browary z lodówki na #dziendobry po nockach to już tradycja i #!$%@? że to rano przecież to nie moja wina że muszę z rana się uchlać, a nie normalnie w godzinach popołudniowych po pracy, przyjeżdżasz do domu, szybko szybko coś zjesz jeszcze, oblejesz się jeszcze z lewej i z prawej zimną woda z rańca i szybko #piwko plus internety, zawsze było tak że max 5 bro po nocce to już szczyt i zasypiasz w opakowaniu (w spodniach i koszulce) a gdyby tak spróbować inaczej? ostatnio trendy jest u mnie #yerbamate i trochę popijam to sobie więc spróbuje przyjerbić mocniej zeby #oszukacprzeznaczenie i nie zasnąć po tym chmielu jak zwykle, zaraz zaleje troszku więcej niż pół matero ostatniego zielska yerby Taragui Energia i mam nadzieje że będzie #przedawkowaniekofeinyzawszespoko i nie zasnę tak szybciutko :) ps. ciary na potylicy bedoczyniebedo? xd
  • 2