Wpis z mikrobloga

Mirki wróciłem niedawno z pracy a dziś robiłem na selekcji w klubie e którym pracuje i opowiem Wam co sie o------o xd mianowicie w łazience za umywalkami gdzie jest przestrzeń erasmus dymał od tylu w najlepsze n------a Polkę tak ze jego półdupek świecił xd siedzę sobie kasuje ludzi za wejście i znajoma do mnie: "Ty a wiesz ze ktos sie rucha w kiblu?" I wspólnie z ochrona wyjebka kto nie ruchal w kiblu, a koleżanka po chwili: "Ale oni ruchaja sie przy umywalkami" patrzymy a tam tylko półdupek męski przód tył przód tył a wszyscy patrzą xd ochroniarz podbiega łapie typa I NIE MOZE GO ODERWAĆ TAK SIĘ PRZYCZEPIŁ XD typ wyrzucony gdzieś s--------l a dziewczyna prawie nieprzytomna stoi i nie ogarnia xd a my wszyscy tylko skandujemy "EGZOTYCZNA PRZYGODA WAKACYJNA PRZYGODA" ja p------e jak ona to przeżyje rano.
#logikarozowychpaskow #pracbaza
  • 192
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lamernoire: co, ciebie tez rucha erazbrudasek ze tak sie spinasz polaczku? xD
ps, o tobie tez moge napisac ze jestes zwierzeciem - czlowiek jest ssakiem - ssak jest zwierzeciem ty polaku zwierzaku niedouczony xDD
  • Odpowiedz
@tomkarcz: Nie mówię, że na pewno, ale to jej nie ogarnianie:

prawie nieprzytomna stoi i nie ogarnia

może wskazywać na alko, ale może też na jakieś n-------i (niekoniecznie wzięte z własnej woli). I wtedy już się robi poważnie bo typka została zgwałcona, a ludzie zamiast pomóc to ją wyśmiewali, śpiewali jakieś durne przyśpiewki i robili zdjęcia...

Ja sam na początku się dziwiłem, że czemu nie weszli to tej pieprzonej kabiny, mieliby spokój i mniejsza szansa, że ktoś foty cyknie. No i tak dodałem do tego to nieogarnianie
  • Odpowiedz
Nie chodzę do klubów z tego powodu. Raz słownie raz zabrałem dziewczynę bo chciała i Turcy łapiący Ją łokieć...
@Ryshe: Jak kobieta była prawie nieprzytomna to nie zalicza się pod g---t wg. prawa? Nie macie obowiązku interwencji w takim przypadku policja itp.? Ciekawi mnie temat.
  • Odpowiedz