Wpis z mikrobloga

Mirki wróciłem niedawno z pracy a dziś robiłem na selekcji w klubie e którym pracuje i opowiem Wam co sie #!$%@? xd mianowicie w łazience za umywalkami gdzie jest przestrzeń erasmus dymał od tylu w najlepsze #!$%@? Polkę tak ze jego półdupek świecił xd siedzę sobie kasuje ludzi za wejście i znajoma do mnie: "Ty a wiesz ze ktos sie rucha w kiblu?" I wspólnie z ochrona wyjebka kto nie ruchal w kiblu, a koleżanka po chwili: "Ale oni ruchaja sie przy umywalkami" patrzymy a tam tylko półdupek męski przód tył przód tył a wszyscy patrzą xd ochroniarz podbiega łapie typa I NIE MOZE GO ODERWAĆ TAK SIĘ PRZYCZEPIŁ XD typ wyrzucony gdzieś #!$%@? a dziewczyna prawie nieprzytomna stoi i nie ogarnia xd a my wszyscy tylko skandujemy "EGZOTYCZNA PRZYGODA WAKACYJNA PRZYGODA" ja #!$%@? jak ona to przeżyje rano.
#logikarozowychpaskow #pracbaza
  • 192
@pedros92: chodzi o to, że tyle emocji to wywołuje i nienawiść do dziewczyny, bo uprawiała z kimś seks. Już nawet nie mówiąc o okolicznościach, że mogła nie robić tego z własnej woli. A do tego faceta, że ją wykorzystał, czy że on się zeszmacil to już nie. Dlatego dziewczyny mają o wiele gorzej, bo nie mogą lubić seksu po prostu, od razu dziwka i szmata, dobrze że jeszcze nie rzucacie kamieniami
ciekawe tylko, czy przyzna się "temu jedynemu" co wcześniej wyprawiała. Chociaż odpowiedź jest oczywista


@Sancho_Pansa: ten jedyny raczej też się nie przyzna jeśli korzystał z usług profesjonalistek, albo pukał naiwne laski, które może liczyły na coś więcej bądź i takie, które nie liczyły, ale tak wyszło, no matter. Nie popieram w żaden sposób zachowania podmiotu lirycznego, ale w sumie to jej sprawa, jej brak godności i rozumu człowieka i jej najedzenie
- Polak hurtowo obraca Tajkę/Indonezyję/Azjatkę


@UndaMarina: Co prychłem...


@Ryshe: a to nie była przypadkiem wawa i kibic Sevilli dupczący polską polkę? mógł być bezpruderyjny i wqrwiony bo dostali wczoraj od Polaków trochę 'oklepu' ;) w zamian mógł zrobić z poleczką to co słyszał dziesiątki razy od kolegów z opowieści i zerżnął ją wszem i wobec okazując 'stosunek' do Polaków, a to że nas nie lubią-to fakt, lubią się z nas
@sqrwielek: 'nasze polki' Czy Polki w ogóle rozumieją, że są nasze? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyobrażacie sobie żeby jakaś Polka powiedziała : wstrętne Włoszki podrywają NASZYCH Polaków :D ? Polki nami gardzą - najśmieszniejsze, że uważają nas za brzydkich, ale zapomniały kto te księżniczki robił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
lubić seksu po prostu, od razu dziwka i szmata,


@chwila: Dziewczyna, która daje dupy facetowi na dyskotece w łazience przy umywalkach i przy innych ludziach, to dziewczyna, która lubi seks, czy raczej szmata? W sumie obie rzeczy się nie wykluczają. Rozumiem, że mamy nie zwracać uwagę na #!$%@?? Na zarzyganego faceta też nie można nic powiedzieć, bo on po prostu lubi wypić. Sorry, ale to tak nie działa. Każdy może wyrazić
@pedros92: A co cie obchodzi czyjeś #!$%@??:P Co ty obrońca moralności? Wiadomo to co robili było obrzydliwe i niezgodne z zasadami życia społecznego, ale jak już pisałam wcześniej, nie chodzi o to, że nie możesz nazwać jej szmatą. Tylko o to, że tylko ją nazywa się szmatą, ona wywołuje nienawiść tutaj i takie emocje, a tak nie powinno być. Nie z taką nienawiścią.