Wpis z mikrobloga

Mirki wróciłem niedawno z pracy a dziś robiłem na selekcji w klubie e którym pracuje i opowiem Wam co sie #!$%@? xd mianowicie w łazience za umywalkami gdzie jest przestrzeń erasmus dymał od tylu w najlepsze #!$%@? Polkę tak ze jego półdupek świecił xd siedzę sobie kasuje ludzi za wejście i znajoma do mnie: "Ty a wiesz ze ktos sie rucha w kiblu?" I wspólnie z ochrona wyjebka kto nie ruchal w kiblu, a koleżanka po chwili: "Ale oni ruchaja sie przy umywalkami" patrzymy a tam tylko półdupek męski przód tył przód tył a wszyscy patrzą xd ochroniarz podbiega łapie typa I NIE MOZE GO ODERWAĆ TAK SIĘ PRZYCZEPIŁ XD typ wyrzucony gdzieś #!$%@? a dziewczyna prawie nieprzytomna stoi i nie ogarnia xd a my wszyscy tylko skandujemy "EGZOTYCZNA PRZYGODA WAKACYJNA PRZYGODA" ja #!$%@? jak ona to przeżyje rano.
#logikarozowychpaskow #pracbaza
  • 192
@keep_calm_and: IMO nie chodzi tu o to, że dają erazmusom a nie dają Polakom, a tylko o hipokryzję Polek. Wśród swoich większość udaje świętsze od świętego Jana Pawła Drugiego, a jak wyjadą zagranicę albo spotkają Mokebe w klubie to zachowują się jak Grażyny na przecenie karpia w Lidlu.
@niematakiegobicia: erazmus nie potrzebuje tabletki by zaruchać w Polsce.
@Ryshe:

Ziomek z osiedla mi kiedyś opowiadał, jak tam z dyskoteki zawinęli taką pijaną świnię.

Wiesz, #!$%@?, się łasiła do wszystkich, no to ją zabrali.

E no tam ją wywieźli na melinę, do lasu, tam ją trzymali.

Wiesz, pili we trzech, koks wiesz co jest nie?

No ona tam płakała że ma chłopaka, że musi do domu wracać.

A ci ją zamknęli. #!$%@? takich to ja nienawidzę!

Wiesz, #!$%@? się to