Wpis z mikrobloga

Mirki wróciłem niedawno z pracy a dziś robiłem na selekcji w klubie e którym pracuje i opowiem Wam co sie o------o xd mianowicie w łazience za umywalkami gdzie jest przestrzeń erasmus dymał od tylu w najlepsze n------a Polkę tak ze jego półdupek świecił xd siedzę sobie kasuje ludzi za wejście i znajoma do mnie: "Ty a wiesz ze ktos sie rucha w kiblu?" I wspólnie z ochrona wyjebka kto nie ruchal w kiblu, a koleżanka po chwili: "Ale oni ruchaja sie przy umywalkami" patrzymy a tam tylko półdupek męski przód tył przód tył a wszyscy patrzą xd ochroniarz podbiega łapie typa I NIE MOZE GO ODERWAĆ TAK SIĘ PRZYCZEPIŁ XD typ wyrzucony gdzieś s--------l a dziewczyna prawie nieprzytomna stoi i nie ogarnia xd a my wszyscy tylko skandujemy "EGZOTYCZNA PRZYGODA WAKACYJNA PRZYGODA" ja p------e jak ona to przeżyje rano.
#logikarozowychpaskow #pracbaza
  • 192
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sm0nster: jedyny komentarz warty uwagi w tym festiwalu s----------a. Laska mogła zostać czymś naszprycowana, ale nie! trzeba sie pośmiać! ej mati k---a dawaj spiewamy ta egzotyczną przygode, dawaj ale beka!

Bieda umysłowa aż razi po oczach od czytania.
  • Odpowiedz
Ej bo wiem ze dla facetow nie liczy sie jaki potwor wazne by mial otwor ale nie obrzydza was obracanie typiary ktora godzine wczesniej moze robila to samo z innym? Toz to jak grzebanie w smietniku. Nie myslcie ze jestescie pierwsi i wyjatkowi. Jesli tak nie myslicie to szacun a raczej antyszacyn. Jak bym takiej nawet kijem od szczoty nie dotknela @wszyscy!
  • Odpowiedz
@Internatka: Dlaczego zakładasz najgorsze? Może jeszcze ją czymś zaraził, to też prawdopodobne, na moje oko to była naszprycowana chucią na bolca. Żeby nawet nie poszli do łazienki, tylko tak publicznie.
Ach ta młodość i krew wrząca w żyłach ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Ryshe: Używasz takiego słownictwa , iż wcale się nie dziwię, że pracujesz w takim miejscu. Ewidentnie sam sobą nic nie reprezentujesz a oczekujesz tego od innych ludzi. Żałosne doprawdy.
  • Odpowiedz
@MagnitudeZero: Alkomatem jej nie badałem, ale rozmawiając z nią, kojarzyła fakty, nie wykłócała się więc jak dla mnie kojarzyła niż ludzie których widziałem na ulicy wracając do domu.
Naszprycowana nie była.
  • Odpowiedz