Wpis z mikrobloga

#rozdajo #film #kino

Rozdam 10 darmowych voucherów do Cinema City dla dwóch osób na dowolny film.

Zasady otrzymania Vouchera są proste: napisz, jaki jest Twój ulubiony film i dlaczego akurat ten, oraz zaplusuj ten wpis.
10 najlepszych odpowiedzi wg mnie nagrodze Voucherem do kina.

Jutro wieczorem rozstrzygnięcie konkursu :)
Zuchwaly_Pstronk - #rozdajo #film #kino

Rozdam 10 darmowych voucherów do Cinema City...

źródło: comment_fX9IEJ5sVMZlJB8hQESwPNRUGzO1xIEI.jpg

Pobierz
  • 184
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zuchwaly_Pstronk: Ojciec Chrzestny, bo za pierwszym razem jak go obejrzałem trzaslem się 30 min, potem obejrzałem dwójkę, potem przeczytałem książkę i wiedziałem kim chce być jak dorodne. Consiliegre, niestety nie będę, bo się trohe cykam ;<
  • Odpowiedz
@Zuchwaly_Pstronk: Cała trylogia Władcy Pierścieni . Dlaczego? Ciężko będzie się zamknąć w jednym zdaniu, ale głównie ze względu na klimat, śródziemie, Tolkien, efekty, fabuła, po prostu wszystko... LOTR ponad wszystko (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Zuchwaly_Pstronk: ciężko jest mówić o jednym ulubionym filmie, jakbym miał tak na szybko powiedzieć: urzekły mnie swoją oryginalnością, ukrytą ideą czy efektem CO TU SIĘ #!$%@? (́◉◞౪◟◉‵) : Efekt motyla, Ex machina, Interstellar, Hachiko..
  • Odpowiedz
@Zuchwaly_Pstronk: Fight Club- Zdecydowanie mój ulubiony film, a filmy oparte na sztukach walki są dla mnie najbanalniejszym i najpłytszym badziewiem kinematografii.
W "Podziemnym Kręgu", nie chodzi jednak o bicie się- o nie! Każdy zinterpretuje go na własny sposób, a każde kolejne obejrzenie zmieni jego pogląd. Obejrzałeś i zrozumiałeś o co chodzi?- Obejrzyj jeszcze raz.
Jest wręcz przepełniony bardzo celnymi dewizami i maksymami, choć i tak przy następnym seansie znajdziesz nowe. Daje Ci do tego pełną dowolność w dostrzeganiu idei filmu (o co właściwie w nim chodzi), a interpretacje są niemal nieograniczone.
Oczywiście świetna obsada i bardzo barwne postacie- każda zasługuje na osobną recenzje.
Samo zakończenie Chuck Palahniuk (autor książki) ocenił za lepsze niż oryginalne, a do tego ozdobione świetnym kawałkiem zespołu Pixies.
Żaden inny film nie wpłynął tak na mnie jak Fight Club, a wiele aforyzmów dalej nie straciło u mnie na aktualności. Podziemny Krąg nie schodzi z mojej najwyższej topki od prawie 10 lat i jest to jeden z dwóch filmów, który otrzymał ode mnie notę 10/10
mi-siek - @Zuchwaly_Pstronk: Fight Club- Zdecydowanie mój ulubiony film, a filmy opar...

źródło: comment_FUPDAeV3OtdSn9nLPJyoxnfrANiQXtEO.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zuchwaly_Pstronk: Dobry zły i brzydki, ostatnia i najlepsza cześć genialnej trylogii dolarowej, wspaniały Clint Eastwood w roli głównej wspierany przez nie gorszych van Cleefa i Walacha, do tego EPICKA muzyka Morricone
Ololhehe - @Zuchwaly_Pstronk: Dobry zły i brzydki, ostatnia i najlepsza cześć genialn...
  • Odpowiedz
@Zuchwaly_Pstronk Pulp Fiction, smialem się,myślałem nad akcją i powiazaniami watkow... Vincent jest mistrzem tak jak lew jest królem dżungli a strzykawka do podania adrenaliny bezpośrednio do serca przez przebicie mostka jedną z najlepszych scen. The car ain’t hit no motherfuckin’ bump. Boom!
  • Odpowiedz