Wpis z mikrobloga

#rozdajo #film #kino

Rozdam 10 darmowych voucherów do Cinema City dla dwóch osób na dowolny film.

Zasady otrzymania Vouchera są proste: napisz, jaki jest Twój ulubiony film i dlaczego akurat ten, oraz zaplusuj ten wpis.
10 najlepszych odpowiedzi wg mnie nagrodze Voucherem do kina.

Jutro wieczorem rozstrzygnięcie konkursu :)
Zuchwaly_Pstronk - #rozdajo #film #kino

Rozdam 10 darmowych voucherów do Cinema City...

źródło: comment_fX9IEJ5sVMZlJB8hQESwPNRUGzO1xIEI.jpg

Pobierz
  • 184
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zuchwaly_Pstronk: Interstellar, film który pokazuje jak mało znaczymy we wszechświecie oraz jak niedoceniamy szansy jaką mamy, żyjąc na naszej zielonej planecie. Pokazuje również ważne zagadnienia fizyczne w języku, który nawet szary Kowalski jest w stanie zrozumieć i popaść w pewną konsternację.
  • Odpowiedz
@Zuchwaly_Pstronk: Peaceful Warrior (Siła Spokoju) - Niezwykle motywująca historia o walce z samym sobą. Choć trudno wybrać najlepszy/ulubiony film bo takich jest dużo, bardzo dużo (m.in. American History X, Fight Club, The Departed, The Green Mile, The Shawshank Redemption, Se7en) to jednak historia Dana Millmana pomogła mi w życiu prywatnym ruszyć się z piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) i zacząć coś robić ze swoim życiem, gorąco
  • Odpowiedz
Mad Max, stare oglądałem kilka razy, a ten nowy podobno jeszcze lepszy (ʘʘ)


@Masterfcb: właśnie wróciłem z seansu :)

Scenariusz praktycznie nie istnieje, postacie to kukły, które mają pchać toto do przodu.
Skok na kasę.
Jedyne czego nie można odmówić to kozackiej scenografii, kostiumów i zajebistego ziomka z gitarą :-)
  • Odpowiedz
@Masterfcb: właśnie poszedłem w ślepo, nie widząc jedynki (kajam się).

Jednak coś czuję, że pierwowzór oprócz bezmyślnej nawalanki prezentował coś więcej.
Dwójka to całkowity i nieskrywany skok na portfele nieświadomych widzów.
Jednak sądząc po ocenach np na FW, widownia nie ma nic przeciwko ;-)
  • Odpowiedz