Wpis z mikrobloga

#rozdajo #film #kino

Rozdam 10 darmowych voucherów do Cinema City dla dwóch osób na dowolny film.

Zasady otrzymania Vouchera są proste: napisz, jaki jest Twój ulubiony film i dlaczego akurat ten, oraz zaplusuj ten wpis.
10 najlepszych odpowiedzi wg mnie nagrodze Voucherem do kina.

Jutro wieczorem rozstrzygnięcie konkursu :)
Zuchwaly_Pstronk - #rozdajo #film #kino

Rozdam 10 darmowych voucherów do Cinema City...

źródło: comment_fX9IEJ5sVMZlJB8hQESwPNRUGzO1xIEI.jpg

Pobierz
  • 184
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zuchwaly_Pstronk: mój ulubiony film nie jest porywający, ale jak większość różowychpasków lubię czasem popłakać z romantyzmu i powiem, że "Księżniczka i żołnierz", oparte na faktach, fabuła dość ciekawa, wartka akcja i wyciskacz łez mocno !
  • Odpowiedz
@Zuchwaly_Pstronk: Siła Spokoju - Film, który nie jest super popularny, nie ma w nim wysokiego poziomu aktorstwa czy jakiejś akcji, wyróżnia się natomiast przesłaniem. Film jest typowo zachodnią produkcją której główną ideą jest ukazanie wschodnich nauk oraz praktyk, a przynajmniej jakiś zalążek by zainteresować tym widzów. Podejmuje tematy odnośnie szczęścia, cieszenia się z tego co mamy oraz filozofii zen czyli życiu "tu i teraz". Mi osobiście bardzo się podobał i
  • Odpowiedz
@Zuchwaly_Pstronk: Jeden z moich ulubionych filmów to Stalker, a dlaczego? Ponieważ nakręcił go Tarkowski. Ten argument powinien każdego przekonać do tego by stwierdzić, że film jest wybitny, jak każdego jego dzieło. Co do samego filmu: Jest to opowieść o Stalkerze, który wraz z dwoma klientami podróżuje przez Zonę. W której znajduję się tam tajemnicza komnata, gdzie ponoć spełniają się marzenia. Mnogość interpretacji jest nie do uwierzenia, ile ludzi tyle
Igrekzet - @Zuchwaly_Pstronk: Jeden z moich ulubionych filmów to Stalker, a dlaczego?...

źródło: comment_0Fg8TIv1sd3D0aJzQWsxrqGbYK7YbV3B.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zuchwaly_Pstronk: Powrót do przyszłości cała trylogia. Za pokazanie wszystkich ciekawych czasów (przyszłość z deskolotką ʕʔ ) za deloreana, który wciąż jest dla mnie najlepszym filmowym samochodem, za uniwersalny przekaz, fajnych aktorów i to,że mimo iże oglądałem wszystkie części ponad 20 razy wciąż podobają mi się tak jak za pierwszym razem :)
  • Odpowiedz
@Zuchwaly_Pstronk: American History X - dlaczego? ponieważ ten film jest jeszcze bardziej aktualny niż kiedykolwiek. Pokazuje jak od najmłodszych lat jesteśmy podatni na nienawiść do innych osób tylko dlatego, że mają inny kolor skóry czy poglądy/religię/kulturę a nawet poglądy polityczne. Nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, że największe znaczenie w rozwoju młodej osoby mają nasi rodzice w nasze poglądy i zachowanie. Jesteśmy mniej ufni i uprzedzeni co prowadzi do
  • Odpowiedz
Serena(2014), dlatego ten ponieważ przedstawia doskonale problemy finansowe Ameryki tamtych czasów i rozwarstwienie społeczne. Jedna grupa za ochroną środowiska, a drugą(przedsiębiorcy) pogoń za zyskiem a przy okazji dawanie pracy ludziom i podwójne zyski z tego, ponieważ i majątek i poparcie ludności, Widoki także przepiękne w tym filmie są, wątki romansów, zazdrości,, intrygi i dużo akcji, świetne kostiumy, motywy, zwroty akcji. Polecam każdemu ten duet aktorski Coopera i Lawrence a także inni ciekawi
  • Odpowiedz