Wpis z mikrobloga

  • 120
@niedzviadek:
@mamnatopapiery:
@Greg36: Na początku tez miałam takie podejście do tych procentowych/kropkowych umiejętności, ale tak w sumie po namyśle to nie jest zly pomysl - wydaje mi się, ze ma to na celu ogólne pokazanie w czym operujemy i za pomocą proporcji pokazanie w jakim stopniu.

Czyli np. przyjmując ze ktoś ma Illustratora jako 10 kropek/100%, no to znaczy ze się właśnie w tym specjalizuje i umie to w
  • 1
@niedzviadek:
@mamnatopapiery:
@Greg36: No i te kropki mogą się tez odnosić do doświadczenia. Jeśli ktoś ma te 100% w after effects (czyli się w tym specjalizuje), a przy fotografii 50%, no to znaczy ze fotografia tez sir zajmuje, ale mniej, i się w tym nie specjalizuje. Ale zawsze jest to więcej niż 0, bo aż 50%. xD
@MaxiimumR: Mi się zajebiście podobają takie CV. W pewnych branżach (np. IT / ART / CREATIVE) stworzenie interesującego CV to +5 do zatrudnienia, jednak nie wyobrażam sobie żeby ktoś dał takie CV na stanowisko sprzątaczki czy piekarza.

Osobiście kiedyś zrobiłem podobne CV (branża IT). Teraz sam zatrudniam i chciałbym żeby przyszli kandydaci wykazali się kreatywnością, bo tego bardzo mi brakuje w firmie.