Wpis z mikrobloga

@MaxiimumR: dobrze zaprojektowane CV tego typu dobrze się sprawdza w zawodach opartych na kreatywności, jak właśnie designer, ale tu CV ma być tylko punktem zaczepienia, liczy się portfolio. W innych zawodach postaw na czytelną i schludną klasykę.

  • Odpowiedz
@MaxiimumR: Na pierwszy rzut oka wyglada fajnie ale u mnie koles byl by skreslony (chyba ze ma zajebiscie dobre portfolio bo w sumie w tej branzy jest to najwazniesze). Wystarczy popatrzec na uklad tego CV, w koncu facet mowi ze zajmuje sie grafika od 6 lat. W celach pisze ze chce byc najlepszym grafikiem. Co to tak wlasciwie znaczy? Dodatkowo nie wiem czy uwaza przyszłego pracodawce za idiote ze podaje
  • Odpowiedz
@MaxiimumR: jak dla mnie spoko, oryginalne. Ale pod warunkiem że aplikujesz na stanowisko jakiegoś programisty itp.


@zielonka: Raczej grafika, a nie programisty. Na programistę takie CV zawiera trochę za mało "mięska" a za dużo zabawy formą.

Przy okazji widać, że autor nie zawyżył sobie poziomu znajomości j.angielskiego, be a best designer, lol ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz