Wpis z mikrobloga

Jeden z najsmutniejszych momentów w historii piłki nożnej.

W przerwie finału Ligi Mistrzów, w którym Bayern mierzył się z Valencią, golkiper 'Nietoperzy' Santiago Canizares dowiedział się o śmierci matki. Mimo to wyszedł na drugą połowę by walczyć dla niej o zwycięstwo.

Mecz ostatecznie zakończył się wygraną Bayernu w karnych 5:4. Na zdjęciu widzimy golkipera Bawarczyków, Olivera Kahna który pociesza swojego vis-a-vis.

Po spotkaniu Santiago Canizares myślał o zakończeniu kariery, jednak jak stwierdził w jednym z wywiadów, Kahn pokazał mu, że futbol jest czymś więcej niż tylko grą. Całą swoją karierę Hiszpan zadedykował rodzinie oraz... Olivierowi Kahnowi.

#pilkanozna #truestory #feels
lisekchz - Jeden z najsmutniejszych momentów w historii piłki nożnej.

W przerwie f...

źródło: comment_0kfYR23POUanGZj8i4pSS7bcWagaelZE.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@lisekchz: pamiętam jak za dzieciaka interesowałem się futbolem, wówczas oliver kahn był w zasadzie u początku swojej dużej kariery, pamiętam mistrzostwa europy w 2002 i mś w 2000 w Korei, niesamowicie zacięty człowiek i walczący do końca, jeden z najlepszych bramkarzy na świecie, teraz powiedziałbym, że to Roger Federer piłki nożnej :)
  • Odpowiedz
#!$%@? wpis. Gra Bayern z Valencią, a wymieniony zawodnik należy do nietoperzy. Nie można normalnie napisać? Nie każdy się masturbuje do piłki.


@Bialy88: Jak czytasz artykuł w gazecie to też się denerwujesz, że nie jest napisany językiem dla laików tylko dla ludzi, którzy interesują się tematyką?
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Nie czytam artykułów które mnie nie interesują. Tutaj nie była informacja stricte sportowa, tylko jak wnioskuję- sednem była śmierć matki zawodnika i to, że się nie poddał. Jako że wykop to nie jest serwis sportowy, to wypadałoby pisać tak, żeby informacja była zrozumiała dla kogoś kto piłką nożną się nie interesuje.

A chyba o wiele nie proszę, skoro chcę wiedzieć czy jego drużyna wygrała czy przegrała?
  • Odpowiedz
A chyba o wiele nie proszę, skoro chcę wiedzieć czy jego drużyna wygrała czy przegrała?


@Bialy88:

Mecz ostatecznie zakończył się wygraną Bayernu w karnych 5:4.

Na zdjęciu widzimy golkipera Bawarczyków, Olivera Kahna który pociesza
  • Odpowiedz