Wpis z mikrobloga

Jeden z najsmutniejszych momentów w historii piłki nożnej.

W przerwie finału Ligi Mistrzów, w którym Bayern mierzył się z Valencią, golkiper 'Nietoperzy' Santiago Canizares dowiedział się o śmierci matki. Mimo to wyszedł na drugą połowę by walczyć dla niej o zwycięstwo.

Mecz ostatecznie zakończył się wygraną Bayernu w karnych 5:4. Na zdjęciu widzimy golkipera Bawarczyków, Olivera Kahna który pociesza swojego vis-a-vis.

Po spotkaniu Santiago Canizares myślał o zakończeniu kariery, jednak jak stwierdził w jednym z wywiadów, Kahn pokazał mu, że futbol jest czymś więcej niż tylko grą. Całą swoją karierę Hiszpan zadedykował rodzinie oraz... Olivierowi Kahnowi.

#pilkanozna #truestory #feels
lisekchz - Jeden z najsmutniejszych momentów w historii piłki nożnej.

W przerwie f...

źródło: comment_0kfYR23POUanGZj8i4pSS7bcWagaelZE.jpg

Pobierz
  • 51
@tubbs: A ja jestem zdania, że byłbym #!$%@? gdyby mi tego nie przekazano i nie dano mi decydować samemu. To są #!$%@? dorośli ludzie, informują go bo tak się stało, lepiej tak niż ma krzyczeć jakiś zjeb z trybun. Do niego należy co zrobi dalej. Gdyby mi w takim momencie się to przydarzyło - nie wiem co bym zrobił, bo nie jestem wyrażającym kategoryczne opinie śmieciem z neta na tematy tak
A ja jestem zdania, że byłbym #!$%@? gdyby mi tego nie przekazano i nie dano mi decydować samemu. To są #!$%@? dorośli ludzie, informują go bo tak się stało, lepiej tak niż ma krzyczeć jakiś zjeb z trybun. Do niego należy co zrobi dalej. Gdyby mi w takim momencie się to przydarzyło - nie wiem co bym zrobił, bo nie jestem wyrażającym kategoryczne opinie śmieciem z neta na tematy tak niecodzienne. Wiem,