Wpis z mikrobloga

@Fenxo: fakt. Ale niestety w większości są to szeregowce, a mieszkać w szeregowcu, to jak mieszkać w bloku, tylko sąsiedzi po bokach, a nie ze wszystkich stron ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i w większości są to domki spółdzielcze (wybudowane przez spółdzielnie, należące do spółdzielni, czynszowe).
  • Odpowiedz
  • 0
Nigdy nie lubiłem przebywania na wsi dlatego wolę moją żulerską i brudną Łódź. U was tyle przyjezdnych, że Warszawa powinna cieszyć się, że jej praw miejskich nie cofnęli.
  • Odpowiedz
@Fenxo: no niby tak, ale jednak mieć domek "jednorodzinny" w centrum miasta, to jednak jest coś nie tak :) Słupno w zasadzie to jest Płock (ba, sam tam miałem kupować dom, ale się plany posypały i wyjechałem do Łodzi :) ). Słupno - jak najbardziej. Fajne miejsce.
  • Odpowiedz
@Dziubaster: Ci "warszawiacy" na których tak narzekacie to słoiki z prowincji głębokich jak dziura budżetowa. A na brak skilla w jeździe autem bo drogach bardziej skomplikowanych niż żwirówka z pola na drogę krajową nic nie poradzimy.

Jakby miejsce zamieszkania robiło #!$%@? różnicę jakim jesteś człowiekiem...
  • Odpowiedz
@jurny_juhas: Wszyscy jesteśmy przede wszystkim ludźmi. Potem Polakami. Ale wojenki międzymiastowe śmieszą mnie naprawdę wielce. W każdym mieście i miasteczku, wsi i wioseczce będzie taki sam stosunek niedojebów do porządnych ludzi. Ja urodziłem się i mieszkam całe życie w Warszawie. Miasto smutne i wesołe zarazem, zależnie od humoru, dzielnicy czy #!$%@? hektopaskali nawet. I każdy mieszkaniec swojego miasta czy wioski będzie zarówno na nie narzekał i bronił zaciekle. Bo wszyscy
  • Odpowiedz