Wpis z mikrobloga

bo smród, brud i warszawiacy


@Wombie: smród to jest w krakowie nie da się oddychać bez raka płuc
brud to jest w katowicach, wszystko z węgla brudne
warszawiacy lepsi niż żulernia w łodzi

Co jest nie tak we warszawiakach a w jakich mieszkańcach jest fajnie i dlaczego?
  • Odpowiedz
Poza tym nie ma wielkich różnic między mieszkańcami dużych miast.


@bez_pracy_brak_kolaczy: skoro nie ma różnic, to po co to pytanie? No ale skoro już pytasz:

- Warszawianie prawo jazdy zdobywali w konkursach z nagrodami, lub wygrywali w paczce paluszków
- Ceny. Najdroższe miasto w Polsce jeśli chodzi o rynek mieszkań. I sytuacji nie poprawia tu wyższa
  • Odpowiedz
1. bo warszawiacy jeżdżą jak kretyni

@paziu: Już pomijając to, że autor wpisu ma kompleksy lub jest trollem, to akurat Warszawie nie można odmówić kultury jazdy na tle innych polskich miast, już od dobrych paru lat.
  • Odpowiedz
@JackBauer: byłem nieraz, niestety stereotyp się sprawdza. może nie jest tak tragicznie, jak mówią, ale byznesmenów wjeżdżających na chama na przejście dla pieszych przy warunkowym, i w dodatku rozmawiających w tym czasie przez telefon, macie od #!$%@?.
  • Odpowiedz
@bez_pracy_brak_kolaczy: A dlaczego mam mieszkać? W Łodzi lubię to, że w przeciwieństwie do Warszawy tam nic się nie dzieje. Górnicy nie przyjadą zdemolować tęczy, debile nie przyjadą powyrywać kostek aby w imię niepodległości porzucać się z policjantami. Cisza, spokój.
  • Odpowiedz
Tylko #wroclaw w moim mirko sercu. Po co mam przeprowadzać się do tak #!$%@? miasta jak wawa, skoro we Wro zarobie tyle samo a nawet więcej - programista za 15K PLN na łapę #pdk - a koszta życia i zakupu mieszkania 1,5 razy większe.
  • Odpowiedz