Wpis z mikrobloga

Mirki, szlag mnie zaraz trafi, krew nagła zaleje!!

mój połamany #kot jest jakiś nienormalny! jest jakims #!$%@? fanatykiem przegryzionych kabli. cały dom #!$%@? kawałkami kabli... ale #toniepasta tylko #sadstory i #truestory więc wam wszystko opowiem w skrócie.

tl;dr


ten kaleka przegryza wszystkie cieńsze kable. Do dziś przegryzł trzy ładowarki, dwa kable USB, kable dwóch par słuchawek. Półtorej godziny temu odebrałem przesyłkę z nowa ładowarką. Żyła godzinę podłączona do prądu i telefonu. ##!$%@?


Powiedzcie mi, co robić żeby ten mały inwalida umysłowy nie gryzł kabli? Zaznaczę tylko, że grubszych kabli typu zasilacz laptopa, kabel antenowy, kabel ethernet, kable lamp nie rusza. Ma je w nosie mimo, że są 24h/dobę wystawione zupełnie na widoku i w jego kulawym zasięgu.
Co lepsze, mam w domu drugiego kota. Zdrowego na ciele i umyśle. Jedyne co gryzie to jakąś piłkę, moskitierę i moją rękę w czasie zabawy. Pewnie ani razu w życiu nie pomyślał, że można się bawić czymś co jest podłączone do prądu.

Powiedzcie mi #corobicjakzyc
potrzebuje waszej #pomocy i rady bo nie mam już sił ani pomysłu na tego kota.

#koty #pytaniedoeksperta #pytanie

a żeby nikt mnie nie posądził o to, że bezpodstawnie nazywam kota inwalidą, kaleką itd. macie zdjęcie winowajcy. niech cały internet wie, że to jego wina.
miesiąc temu kot spadł z trzeciego piętra. połamał tylną łapę w kolanie. opatrunek będzie miał jeszcze co najmniej miesiąc.
w.....k - Mirki, szlag mnie zaraz trafi, krew nagła zaleje!!

mój połamany #kot jes...

źródło: comment_9LjeqTfoxEWlLpDPs69gajSAI9gjUbLS.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@woyteczek: I co złamałeś mu łapę i wciąż nie zrozumiał? :D
Spróbuj czymś spryskać/nasmarować to czego nie chcesz żeby żarł (może czosnek papryka albo mydło). Załatw mu też coś innego do gryzienia. Albo #!$%@? pasożyta z domu i po problemie! :D
  • Odpowiedz
@tomasz-kaliciak: chyba sobie taką zamówię. z tego co widziałem w sklepach to raczej lutownicy USB nie sprzedają, a inna sprawa, że najtańsza to koszt 30 zł (tranzystorowa 100 zł), a lutownica zawsze w domu się przyda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@crushyna: już się zaopatrzyłem w taśmę dwustronną. zaraz będę kleił kable.
  • Odpowiedz
@emi_emi: czasami się nie da. zwłaszcza kiedy ładuje telefony czy inny sprzęt. jakimś dodatkowym zabezpieczeniem jest to, żeby ładować takie rzeczy zawsze pod ręką, tak, żeby mieć kable i koty na oku.
@siemando: nie #!$%@?.

  • Odpowiedz
@woyteczek: Sznurówki w domu masz i papier? Zrob dla niego cos wiszacego, co bedzie mogl tarmosic, nie tracac przy tym zbyt duzo energi. Taki uziemiony w gipsie kotel nudzi sie strasznie. Nie pobiega za swiatelkiem, nie skoczy na kanape w pogoni za mucha... Troche kreatywnosci i wszystko bedzie ok.

  • Odpowiedz
@emi_emi: najlepsze jest to, że już od kilku dni szaleje z drugim kotem po całym domu. oczywiście nie tak jak przed skokiem, ale szaleje. jednorazowo na pewno dwa razy całe mieszkanie przebiegnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@woyteczek: Nie pozwol mu na zbytnie szalenstwa. Wiem co mowie. Mam w domu kota, któremu po zlamaniu amputowali noge. Gips sie obsunal nawet nie wiem kiedy. I powodzenia :)
  • Odpowiedz
@emi_emi: Nicpoń już dwa razy sam ściągnął opatrunek. na szczęście za każdym razem trwało to chwilę zanim ktoś się zorientował i trafił do weterynarza na zmianę opatrunku. najlepsze jest to, że za każdym razem robił to w okolicach terminu na zmianę opatrunek
  • Odpowiedz
@woyteczek: Nic dziwnego. Pewnie go swedzi pod gipsem :) Naprawde trzymam kciuki zeby noga sie ladnie zrosla. Moja Summer nie miala tyle szczescia

  • Odpowiedz