Wpis z mikrobloga

Mirki, szlag mnie zaraz trafi, krew nagła zaleje!!

mój połamany #kot jest jakiś nienormalny! jest jakims #!$%@? fanatykiem przegryzionych kabli. cały dom #!$%@? kawałkami kabli... ale #toniepasta tylko #sadstory i #truestory więc wam wszystko opowiem w skrócie.

tl;dr


ten kaleka przegryza wszystkie cieńsze kable. Do dziś przegryzł trzy ładowarki, dwa kable USB, kable dwóch par słuchawek. Półtorej godziny temu odebrałem przesyłkę z nowa ładowarką. Żyła godzinę podłączona do prądu i telefonu. ##!$%@?


Powiedzcie mi, co robić żeby ten mały inwalida umysłowy nie gryzł kabli? Zaznaczę tylko, że grubszych kabli typu zasilacz laptopa, kabel antenowy, kabel ethernet, kable lamp nie rusza. Ma je w nosie mimo, że są 24h/dobę wystawione zupełnie na widoku i w jego kulawym zasięgu.
Co lepsze, mam w domu drugiego kota. Zdrowego na ciele i umyśle. Jedyne co gryzie to jakąś piłkę, moskitierę i moją rękę w czasie zabawy. Pewnie ani razu w życiu nie pomyślał, że można się bawić czymś co jest podłączone do prądu.

Powiedzcie mi #corobicjakzyc
potrzebuje waszej #pomocy i rady bo nie mam już sił ani pomysłu na tego kota.

#koty #pytaniedoeksperta #pytanie

a żeby nikt mnie nie posądził o to, że bezpodstawnie nazywam kota inwalidą, kaleką itd. macie zdjęcie winowajcy. niech cały internet wie, że to jego wina.
miesiąc temu kot spadł z trzeciego piętra. połamał tylną łapę w kolanie. opatrunek będzie miał jeszcze co najmniej miesiąc.
w.....k - Mirki, szlag mnie zaraz trafi, krew nagła zaleje!!

mój połamany #kot jes...

źródło: comment_9LjeqTfoxEWlLpDPs69gajSAI9gjUbLS.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@woyteczek: Co to za kot, że połamał się skacząc z 3 piętra?:D mój regularnie wypadał z 4go i nic sobie nie robił.
Koty są wrażliwe na zapachy, popryskaj czymś intensywnym kable. Są chyba nawet specjalne takie specyfiki do kupienia w sklepach zoologicznych.
  • Odpowiedz
@woyteczek: cholera, nie ma jakichś substancji którymi można my posmarować kable a te odstraszały by kota ?
Jeśli np. przez miesiąc wszystkie kable będą pachniały czymś czego kot nie cierpi, do pyska nie weźmie, nawet sie nie zbliży to nauczy sie może że to nie zabawka ;)
  • Odpowiedz
@woyteczek: po prostu nacierałem albo skrapiałem miejsce gdzie nie chciałem kotów. Po jakimś czasie się oduczyly. jest to najtańsza wersja odstraszacza więc szybko wietrzeje. Chyba ze okaże się, że po upadku polubił cytrusy ;)
  • Odpowiedz
@woyteczek: Ano USB. Pod usb 3.0 działa lepiej niż pod 2.0. Mam taką od pół roku, bo nie chciałem płacić więcej, niż za tanie słuchawki, które chciałem naprawiać. Ich testy na yt to nie ściema. jedyna wada jaką zauważyłem, to że lekka jest i sam kabel przewraca ją z podstawki. Dobra do nauki.
  • Odpowiedz