Wpis z mikrobloga

@LowcaAndroidow: to mógł mieć na sobie nawet garnitur i niczego by to nie zmieniło.
@typowytypek: może mówić. Np. o statusie społecznym. Ale nie możesz mówić, że każdy człowiek w starych gaciach to żul, a każdy z bluzą oszyldowaną znakiem Polski Walczącej jest osiedlowym podludziem.
@szpoq: Najśmieszniejsze jest, kiedy ktoś ma na sobie znaczek "good night left side" z rysunkiem gościa kopiącego kogoś w głowę, albo strzelającego do kogoś, a obok wizerunek rotm. Pileckiego, albo właśnie znaczek Polski Walczącej. Kumasz, z jednej strony manifestacja nienawiści, pogardy i przemocy wobec ludzi o innych poglądach, a tuż obok wizerunek i symbol tych, którzy oddali swoje życie właśnie za to, żeby nikt za poglądy czy pochodzenie nie był prześladowany.
@LowcaAndroidow: Nawet nie większość. Mało widzimy. Może z innej strony. Na podstawie obrazka powyżej - nie każdy pedał jest zły, nawet większość nie jest zła, a właściwie to jest tak, że znajdzie się kilku idiotów którzy psują dobrą renomę wszystkim pedałom. Tak jest w całym społeczeństwie. W każdej grupie społecznej znajdzie się zawsze kilku idiotów.
Sam noszę taką bluzę http://surgepolonia.pl/pol_pl_Bluza-patriotyczna-z-kapturem-63-Dni-Chwaly-CZARNA--278_1.jpg
Produkowana w Polsce. Na temat Powstania Warszawskiego mam dosyć krytyczne zdanie, ale nosząc tą bluzę oddaję hołd wszystkim ofiarom które wtedy poległy.

Uważam że zaliczam się do tej mniejszości, która nosi tego typu odzież świadomie. Interesuje się historią XX wieku i nie wyobrażam sobie, żeby nosić odzież patriotyczną bezrefleksyjnie, podłączając się bezmyślnie pod jakiś nurt. Mogę powiedzieć tylko tyle, że zanim decyduje się na zakup jakiegoś wzoru,
@LowcaAndroidow: Nie założyłbym takich majtek czy skarpet, ale dlaczego nie rozumiesz tego, że ktoś chce zamanifestować swoje przywiązanie do kraju w którym się urodził, w którym żyje i który kocha. I okazać choćby w taki sposób, że założy bluzę czy koszulkę z symboliką odwołującą się do wspólnej historii. Co w tym złego? Lepiej nosić koszulki z napisami "USA", "Duke College", "I love NY"? Może i lepiej, ale ja się cieszę, że