Wpis z mikrobloga

@MZ23: Już sobie poradziłem, ale dzięki mimo tego :)

Nie chcę odwiedzać go w domu tylko zobaczyć co pokazuje na YouTube, bo szczerze mówiąc kiepsko kojarzę kanały po twarzach/nickach, szczególnie na polskim YT.
@CyfrowyD: Warto jeszcze wspomnieć o niegłupich vlogach u Roja (Moje Urojenia) i zajebistym cyklu Poranny Rock u wiadomo kogo :D
@adeqsb Nie zawsze to, że na gejmplejach gość się drze i klnie, oznacza że jest prymitywem. To się sprzedaje, więc on tak postępuje. No a miliona subów się nie osiąga za byle co. Czyli ktośtam go ceni. Ja Roja oglądam od samego początku, pamiętam jak miał niecałe 50000 subów... A kupił
@kodekscywilny: Ok, ten youtuber kija umiał grać - więc Izaak wszedł na swoim drugim koncie z cs:go gdzie miał o wiele niższą rangę (w cs:go istnieje system rankingowy graczy, tak jak ligi chyba w piłce nożnej - Izak normalnie jest pierwszoligowym graczem, a wszedł na swoim drugim koncie które jest powiedzmy z 5 ligi) i wygrał mu grę. Smurf konto - drugie konto gracza zazwyczaj z o wiele niższą rangą. Carryowanie
@CyfrowyD: Głos rozsądku w morzu tego gówna. Oczywiście nie są jego (Roja) materiały wysokiej jakości, ale do tego paintballa dorzuciłbym jeszcze promowanie innych kanałów co tydzień i informacje o akcjach charytatywnych. To, że szczał do śmietnika to już pozostawiam każdemu do własnej refleksji.