Wpis z mikrobloga

240 189 - 120 = 240 069

Wyścig Skoda Velo Toruń z @metaxy @KonniQ @wilier @kocurkolandia @karolctu Dziękuję za wspaniały weekend. Niestety nie udało mi się...
Opis i zdjęcia na blogu :) / Zdjęcia z wyścigu najprawdopodobniej w przyszłości, jeśli jakieś znajdę.

Zapraszam też na facebook swojego bloga.
#rowerowykrakow #szosa #rower #kolarstwo

#rowerowyrownik
Pobierz cree - 240 189 - 120 = 240 069

Wyścig Skoda Velo Toruń z @metaxy @KonniQ @wilier @...
źródło: comment_Zm88THp6SnmtHqeYL59SRMv5Ed7uqx9m.jpg
  • 19
@cree: Ale widzę Wy wszyscy bez rękawiczek. Nie bolą nadgarstki? Mi się wydaje, że chociaż trochę te żelowe wkładki coś amortyzują, bo mnie nonstop nadgarstki napierdzielają.

Fotorelacja super, a wynikiem się nie przejmuj. Za rok będzie lepiej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cree: No o to chodzi, żeby ślad był! Od razu rozpoznasz kto zapierdziela na rowerze! :D

@kocurkolandia: Ja ubieram i na 20 km. ;-) Dzisiaj 50 km przejechałem, a teraz jak piszę to czuję nadgarstki. Muszę więcej bez trzymanki jeździć. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Nirguna: Nigdy nie jeździłem w rękawiczkach (poza próbą czy to coś dla mnie). Po 400km też mi nie są potrzebne. To kwestia raczej przyzwyczajenia łap. No i jak mówi @cree zmusił mnie regulamin do zakupu kasku. Kupiłem wreszcie taki co to pasuje na mój kwadratowy łeb. Poprzednio miałem pożyczane, które bolały. Tego swojego też nie lubię, ale nie boli.