Wpis z mikrobloga

@Lujan: zazwyczaj przewijam takie fotki bez specjalnego zainteresowania, ale jak zobaczyłam Twoją to aż się zatrzymałam i powiedziałam "wow" xd szacun, łap plusa :)
  • Odpowiedz
@Lujan:
Pytanka ode mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) :
1.Ile spędzasz na siłowni dziennie ?
2.Jak wyglądały początki z siłką i ogólnie robieniem rzeźby
3.Jak wygląda twoje menu np ze wczoraj co na śniadanie obiad kolacje i te inne posiłki ?
  • Odpowiedz
@keskese: nawet nie wiesz, jak mi miło ()
@KREM_Z_BROKUL: na masie około 3500. co jadłem? wszystko. od czystego jedzenia, po kebaby, kurczakburgery. wszystko to, co mieściło mi się w bilans. liczą się kalorie :)
@Lordon: 1) od 45 minut do 1,5 godziny, 3-4 razy w tygodniu; 2) początki? zaczynałem od masy :P 3) ze wczoraj? kilka kiełbas z grilla,
  • Odpowiedz
@Lujan: Tak btw. te wafle ryżowe paprykowe to takie okrągłe duże całe w przyprawie paprykowej w białym opakowaniu ? (jak tak to moje najulubieńszy smakołyk który zastąpił mi bardziej nie zdrowe chipsy i inne nachosy :D piona :D)
  • Odpowiedz
@Muk_Use_Acid: nie mam niestety. wcześniej trenowałem w Purze, ostatnio mam przydomową siłownie.
@Reverb: u mnie jest 1zł za minutę, najczęściej leży sie kilka minut. musisz iść i podpytać, bo to zależy od norm, jakie mają.
  • Odpowiedz