Wpis z mikrobloga

bądź polaczkiem
nie chciej przyjąć 1200 zwykłych ludzi uciekających przed wojną, bo inny kolor, stereotypy motzno i hurr durr moje piniondze
rosja atakuje
jedziesz na granice z niemcami, zamiast walczyć, bo jesteś kucem w rurkach, który nie zamierza umierać za lewicowych polityków
niemcy cie nie chco, bo złodziej autek i motzno stereotyp
nikt cie nie chce
giniesz
brak profitu

W temacie:

Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem.
Nie byłem przecież socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.
Martin Niemöller

#polityka #4konserwy #neuropa #prawackalogika #polska #europa #afryka #imigranci #multikulti
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@madegg: Jak ktoś ucieka od wojny i śmierci z własnej ojczyzny, to rzeczywiście myśli tylko o tym, żeby się osiedlić gdzieś daleko i kraść.

Dokładnie jak Polacy w czasie wojen, prawda?
  • Odpowiedz
@kwaz1: Zgodnie z waszą logiką, Polacy w czasie pierwszej i drugiej wojny światowej uciekali na zachód tylko po to, żeby kraść i żyć z socjału.

Ma znaczenie jedno państwo robi b----l a potem każe innym sprzątać to ma cholerne znaczenie.


Oddziel ludzi od polityki.
  • Odpowiedz
@matigonti:
Problem jaki ja tu widzę jest taki, że ewidentnie wam niczego nie brakuje, i chcecie się podzielić zasobami. Jeśli tak to równie dobrze możesz świecić przykładem i przyjąć takiego imigranta do siebie. Dajcie innym przykład!!! Ja nie jestem w tej komfortowej sytuacji, żebym mógł się dzielić z kimkolwiek bo sam prawie nic nie mam, a przez mój kolor skóry czy fakt, że nie jestem samotną matką itp. NIKT MI NIC ZA DARMO NIE DA.

Zgodnie z waszą logiką, Polacy w czasie pierwszej i drugiej wojny światowej uciekali na zachód tylko po to, żeby kraść i żyć z socjału.


Już to widzę tak jak romowie na których wydano 2mln złotych i nikt nie poszedł do pracy. Niektórzy ludzie po prostu nie są do tego przystosowani to tak
  • Odpowiedz
@matigonti: znaczy się robicie zrzutkę ? czy kasa przyjdzie z unii? Ta nie odczuję, jak i mnóstwa innych "waszych" fantastycznych pomysłów, a potem się okazuje, że jak już człowiek znajdzie pracę to dostanie 2000 z tego na rękę 1449 pracodawca zapłaci 2400 a a z tych 1449 a potem z tego jeszcze 23% no chyba, że się człowiek odżywia ryżem itp gdzie jest niższy wat i nie pije wódki ani
  • Odpowiedz
@kwaz1: 1200 * 652,60 (wysokość zasiłku dla bezrobotnych) / 38.53 * 10^6 (ilość Polaków) = 2 grosze

2* 12 * 100 / 100 = 24zł stracone przez każdego Polaka w ciągu 100 lat.
  • Odpowiedz
@matigonti: proszę nie ośmieszaj się taką matematyką tutaj. A co z resztą w namiotach będą mieszkać? Co z resztą kosztów ? Polaków w polsce nieam 38 mln, poza tym co z ukrainą? tam naprawdę jest wojna. Gdzie jest ta lista wojen o której pisałaś?
  • Odpowiedz
@kwaz1: Pewnie w jakimś obozie dla uchodźców, aż znajdą pracę, nauczą się języka i będzie ich stać na utrzymanie. Jak nie, to wypad. Już to pisałem.
O jaką listę chodzi? Mówiłem przecież, że chodziło mi o dwie wojny światowe.

@Slashowa: No tak, bo zwykli ludzie uciekający od wojny, tylko czekają na to, żeby przetrzepać ci dupę.
  • Odpowiedz
No tak, bo zwykli ludzie uciekający od wojny, tylko czekają na to, żeby przetrzepać ci dupę.

@matigonti: od jakiej wojny (wcześniej mówiłaś wojen) ? O te wojny pytam. Dlaczego nie przyjąć chrześcijan z syrfii, tam naprawdę jest woja a im grozi, wycięcie na tle religijnym. Moja opinia jest taka, że takie społeczeństwo jakie chcecie zbudować tworzy jeszcze większy b----l, ofc co wam jest strasznie na rękę.

Rząd nie postawi żadnych
  • Odpowiedz
O te wojny pytam. Dlaczego nie przyjąć chrześcijan z syrfii


@kwaz1: Nie mam nic przeciwko. Poza tym, nie udawaj, że nie masz pojęcia jak wygląda sytuacja w Afryce.

@Slashowa: nie martw się uratują nas mieszane partole, policjantkę będą gwałcić a policjantowi każą patrzeć, a potem jak policja będzie chciała im coś zrobić to zasłonią się rasizmem, szowinizmem i poprawnością polityczną.


@kwaz1: Wy naprawdę w to wierzycie,
  • Odpowiedz
@matigonti: ja ci tylko pokazuje scenariusz to 1
2. Ty twierdzisz, że uciekają od wojen więc na tobie spoczywa obowiązek udowodnienia, że tak naprawdę jest. Jakie te wojny z kim i tak dalej.. Inaczej to próbujesz tylko wymusić współczucie za pomocą kłamstwa. Sytuacja w afryce nie jest różowa, dlatego zapytałem dlaczego nie inne kraje dlaczego nie syria ? Nie jest częścią afryki ale tam jest wojna, a co z ukriną
  • Odpowiedz