Wpis z mikrobloga

bądź polaczkiem
nie chciej przyjąć 1200 zwykłych ludzi uciekających przed wojną, bo inny kolor, stereotypy motzno i hurr durr moje piniondze
rosja atakuje
jedziesz na granice z niemcami, zamiast walczyć, bo jesteś kucem w rurkach, który nie zamierza umierać za lewicowych polityków
niemcy cie nie chco, bo złodziej autek i motzno stereotyp
nikt cie nie chce
giniesz
brak profitu

W temacie:

Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem.
Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą.
Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem.
Nie byłem przecież socjaldemokratą.
Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem.
Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.
Martin Niemöller

#polityka #4konserwy #neuropa #prawackalogika #polska #europa #afryka #imigranci #multikulti
  • 38
@matigonti: ja po prostu nie chce za to płacić. Co to znaczy przyjąć ? damy im mieszkania zasiłek i będziemy im płacić. W tym czasie polacy muszą spieprzać z kraju bo nie mają za co żyć. Co innego gdybyśmy byli w sytuacji, że roboty jest w cholere i nie ma komu robić, a polacy nie wyjeżdżają.

Jak tak bardzo ich kochasz to rozłóż nogi i ich prawowicie powitaj.
@Kristof7: w dodatku ucząc tolerancji dla innych i szacunku jednocześnie wyrażając pogardę do innych #lewackahipokryzja coś czego lewak nie ma i dobrze mu z tym

@matigonti: wracając do tematu to polski rząd tego nie zrobi nie ma tam nikogo kto by się sprzeciwstawił czemukolwiek nie mają jaj. Imigrantów z libji powinna wziąść francja bez narzekania bo to oni wzięli ropę
@madegg: W takim razie postawić im warunek, że, oprócz dzieci, mają iść do pracy i odpracować chociaż część kosztów, a jak nie to wypad.

Na razie nic nawet o nich nie wiadomo, a wykopki już wydały opinię.
@matigonti: @madegg: właśnie o tym pisałem do jakiej pracy? Zdrową politykę w stosunku do imigrantów to miały kiedyś US. Umiesz coś masz studia to możesz przyjechać, tak np jest teraz z nową zelandia
Umiesz coś masz studia to możesz przyjechać, tak np jest teraz z nową zelandia


@kwaz1: Ale to nie są ludzie, którzy od tak sobie emigrują za lepszą płacą, tylko głównie uciekający od wojen.