Wpis z mikrobloga

@krejdd: To uczucie kiedy mp3 sprzed 10 lat gra lepiej niż Samsung S3. Sam mam jakiegoś Creative 512MB ale dla mnie osobiście mistrzostwem jest Zen Stone - niesamowite jak to potrafi urywać dupę w porównaniu do tych nowych telefonów.
  • Odpowiedz
@SC10n: mam "kamyczka" od chyba 7 lat - do dziś bateria trzyma znakomicie, telefon mi padnie 3 razy a on dalej gra, poza tym wyświetlacz nawet nie jest bardzo porysowany. cudo! i do tego jest różowy ()
  • Odpowiedz
@krejdd: akurat ja ten model niezbyt dobrze wspominam, miałam taki, niebieski, i bardzo prędko się zepsuł sam z siebie :/ za to od 6 lat mam też Creative'a, ZEN Mozaic, i sprawuje się bardzo dobrze, co prawda bateria już trochę słabiej trzyma i urządzonko sporadycznie się zawiesza, ale jest na tyle ok, że póki co nie widzę potrzeby zmiany.

PS prawilne słuchawki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
b.....k - @krejdd: akurat ja ten model niezbyt dobrze wspominam, miałam taki, niebies...

źródło: comment_FoZnqJQVjQy1zk8znGRhpLNhmGDxlifY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@yneb: ja też! () co prawda napisy na pleckach już dawno się starły, ale pod światło widać delikatne tłoczenia :D a masz czorną czy szarą? bo o różową nie podejrzewam
  • Odpowiedz
@plnk: Tu też prawilne słuchawki widzę ;) Kossy mam cały czas ale z uszkodzonym jackiem i zgubiłem jedną gąbkę, i jako że mam też takie AKG nie śpieszy mi się do naprawy. Za to w AKG te gąbki strasznie mi się zniszczyły, nie wiesz może gdzie można takie dostać, najlepiej zamienniki żeby nie kosztowały miliony monet?
  • Odpowiedz
@aniis: nie mam pojęcia, słuchawki są nowe i póki co nie interesowałem się tematem. Wyjąłeś megazamulające gąbeczki? ;)

@sharkslayer: T60 miał być następcą legendarnego T10. :)
  • Odpowiedz
@plnk: Ja nic nie ruszałem ale teraz jak rozsypały się całe gąbki to tych środkowych też już nie ma. Słuchawki bardzo fajne ale wytrzymały w dobrym stanie jakieś 3 lata.
  • Odpowiedz