Wpis z mikrobloga

@krejdd: ostatnio po 10 latach mi taka padla. Chcialem kupic nowa ale teraz w sklepach sam szajs, nawet ciezko cokolwiek kupic na baterie, wszystko akumulator i kolorowy wyswietlacz:/ bylem w mediamarkt, euro i saturnie, wszedzie to samo niestety. Nikt juz nie produkuje mp3 czy co:/
  • Odpowiedz
No bo na logike. Po co komu mp3 w obecnych czasach? :P Okej, zawsze znajda sie fajni starych rzeczy, " bo w moich czasach", ale nowe odtwarze daja ci wiecej mozliwosci, wiec producenci wola isc w tym kierunku niz bankrutowac na mp3
  • Odpowiedz
@krejdd: o, kumpel też miał ten generator szumów ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale i tak zawsze podobała mi się konstrukcja. :)) Swoją drogą, dłuuuugo miałem PortaPro ale w końcu skapitulowały. Były super ale takie sobie w podróże, bo mają chyba ujemne właściwości wytłumiające. xD

@krejdd: t60 powiadasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety zgubiłem gdzieś tę dedykowaną zawieszkę na szyję. :(
plnk - @krejdd: o, kumpel też miał ten generator szumów ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale i tak zawsze...

źródło: comment_3ZpO249PS1zdN6btnar6KIqz55aWjFtl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@krejdd: Miałem i mi szybko padła.
Kossy też miałem i w nich przy jack-u szybko kabel się psuje, chyba że ma się edycje z jackiem kątowym.
Iriver istnieje teraz pod marką astell&kern i robi jedne z najlepszych odtwarzaczy na świecie których kilka miałem okazje posłuchać ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
Niskie tony sztucznie podbite.


@dupasmoka: wiem, ale lubię jak #!$%@? basiwem, przykro mi :D. A ten podbity dół nie brzmi wcale aż tak sztucznie - jak na słuchawki jest naprawdę okej.
  • Odpowiedz