Wpis z mikrobloga

12 lat czekałem na kolejny finał LM. Wszystko wytrzymałem, Serie B, odebrane tytuły, oszczerstwa, upokorzenia, ale dzisiaj jest #!$%@? nasz dzień i nikt mi tego nie zabierze. Wiem że w finale szanse są marne ale nie mieliśmy czasem odpaść z Realem? Jeśli chłopaki to ugrają to się posram że szczęścia. Mój najszczęśliwszy dzień jako kibica od MŚ Włochów w 2006 roku. Scudetto i 2 finały pucharów, ja #!$%@?ę, lepiej być nie mogło. #mecz #juventus #pilkanozna #ligamistrzow
  • 73
  • Odpowiedz
@Minieri: Jako kibic AC Milanu serdecznie gratuluję, mam nadzieję, że Juventus zdobędzie Ligę Mistrzów. Może dzięki temu uda się przywrócić chociaż część dawnego blasku i prestiżu Serie A.
  • Odpowiedz
nie bójcie nic, juventini, jak przegracie, to zawsze możecie się wzmocnić i spróbować za rok. kogo kupić? tych co zawsze: Collinę, Braschiego i Paparestę. xDDD
  • Odpowiedz
@Minieri: To jeszcze nic. Są ludzie, którzy potrafią oddać życie za przeciętniaka piątej klasy rozgrywkowej w kraju, którego nawet mistrz gówno znaczy na arenie międzynarodowej. To jest dopiero szacunek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Minieri: Jak to szanse są marne?
Jesteśmy mistrzami Włoch.
Berlin bardzo dobrze kojarzy się kilku naszym piłkarzom.
Dzisiejszy mecz potwierdził fakt i udowodnił niedowiarkom, że możemy walczyć z najlepszymi ekipami na świecie!
Ja jestem w 100% pewny, że blamażu jak w finale Euro nie będzie.
#roadtoberlin #forzajuve
  • Odpowiedz
@dianabol: Barcelona to jedyna ofensywa która jest w stanie konkretnie rozbić obronę Juve, a jeśli to się stanie - mamy pograne. Oczywiście że wierzę, szanse są, ale trzeba być realistą - Barca jest zdecydowanym faworytem.
  • Odpowiedz
Jedyna osoba która jest w stanie rozbić defensywę Juve to chyba Chiellini xD
Jest faworytem i właśnie dlatego może być ciekawie. A patrząc na ostatnie lata to Allegri chyba miał patent na Barcelonę!
  • Odpowiedz