Wpis z mikrobloga

12 lat czekałem na kolejny finał LM. Wszystko wytrzymałem, Serie B, odebrane tytuły, oszczerstwa, upokorzenia, ale dzisiaj jest #!$%@? nasz dzień i nikt mi tego nie zabierze. Wiem że w finale szanse są marne ale nie mieliśmy czasem odpaść z Realem? Jeśli chłopaki to ugrają to się posram że szczęścia. Mój najszczęśliwszy dzień jako kibica od MŚ Włochów w 2006 roku. Scudetto i 2 finały pucharów, ja #!$%@?ę, lepiej być nie mogło. #mecz #juventus #pilkanozna #ligamistrzow
  • 73
@Minieri: To jeszcze nic. Są ludzie, którzy potrafią oddać życie za przeciętniaka piątej klasy rozgrywkowej w kraju, którego nawet mistrz gówno znaczy na arenie międzynarodowej. To jest dopiero szacunek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Minieri: Jak to szanse są marne?
Jesteśmy mistrzami Włoch.
Berlin bardzo dobrze kojarzy się kilku naszym piłkarzom.
Dzisiejszy mecz potwierdził fakt i udowodnił niedowiarkom, że możemy walczyć z najlepszymi ekipami na świecie!
Ja jestem w 100% pewny, że blamażu jak w finale Euro nie będzie.
#roadtoberlin #forzajuve
@dianabol: Barcelona to jedyna ofensywa która jest w stanie konkretnie rozbić obronę Juve, a jeśli to się stanie - mamy pograne. Oczywiście że wierzę, szanse są, ale trzeba być realistą - Barca jest zdecydowanym faworytem.
Jedyna osoba która jest w stanie rozbić defensywę Juve to chyba Chiellini xD
Jest faworytem i właśnie dlatego może być ciekawie. A patrząc na ostatnie lata to Allegri chyba miał patent na Barcelonę!
@Minieri: W finale na wyżyny muszą wznieść się Lichtsteiner i Evra. Boki obrony prezentowały się dziś najsłabiej według mnie i były tam problemy. Pirlo też słabo zagrał, dużo strat i niedokładnych zagrań jak na niego. Ale pomimo, że jestem Milanistą, to liczę na Juventus w finale, powodzenia!
@Klepajro: bo uosobiają coś nieosiagalnego, wielki świat, sława, dupy i kasa. Chłopki ze wsi kubicują drużynom z powiatowego, z powiatowych kibicują wojewódzkim a ci to już elyta i celują w różne FC itepe. ;) ja też tego nue rozumiem, lubie dobrą piłkę obejżeć ale spuszczanie się w stylu "czekalismy x lat" jest... słabe.
@Klepajro: Jak się utożsamiasz z drużyną, znasz jej historię, przeżywasz porażki i zwycięstwa, jesteś z nią od lat - to można chyba powiedzieć, że jesteście parą. Dlatego ja mówiąc o Manchesterze United mówię o "nas", a jak ktoś się spina z tego powodu, to mam ten komfort, że łatwo przychodzi mi olewanie takich uwag. To moja sprawa - ja tam uważam, że kocham swój klub. Mam swoje powody do tego i
@Klepajro:
@morghul: nie, to nie jest nic noeosiagalnego. Ja niemal od 20 lat im kibicuje. Robie to dlatego, ze cenie historię i autorytety piłkarzy, których miałem okazję obserwować, np. Takiego Alexa Del Piero, który oprócz bycia świetnym piłkarzem jest wielkim człowiekiem i moze być wzorem dla młodszych. Poza tym to tak nieosiągalny klub, że jak mirki kibice chcą to bez problemu możemy zebrać się na mecz np. do Turynu w
@Minieri:
Trzeba być dobrej myśli, finał LM pomiędzy Bayernem a Chelsea, wszyscy typowali niemiecka drużynę, a stało się co stało. To jest w piłce nożnej najpiękniejsze !( ͡° ͜ʖ ͡°)