Wpis z mikrobloga

Siema Mirki spod tagów #twfnogf #stulejacontent #wychodzimyzprzegrywu Potrzebuję pomocy. Odważyłem się poprosić nowo poznaną dziewczynę o numer i o dziwo go dostałem. Co więcej nawet się z nią umówiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) I tu zaczyna się problem. O ile nie mam jakoś bardzo dużego problemu spotkać się ze znajomą sam na sam na jakimś spotkaniu w relacjach kolega - koleżanka i posiedzieć z godzinkę czy dwie i pogadać tak na randce z nowo poznaną dziewczyną nigdy nie byłem(ze znajomą zresztą tez xD) i właściwie to nie wiem co robić i jak się zachować. Jakieś rady może? #pytanie
  • 35
  • Odpowiedz
@dziki_jelen:
Zalamujesz mnie Mirek takimi pytaniami xD
Badz mily, rozmowny i pewny siebie. Jak sie zawisisz ze stresu, to im dluzej bedziesz milczal, tym trudniej bedzie wrocic na odpowiedni tor rozmowy. Czyli klapa:) sprobuj z rozmow przez tel/fb zorientowac sie czym sie interesuje, co lubi i idz w tym kierunku na spotkaniu jak bedziesz mial lipe z tematami. Kino sobie odpusc bo nie pogadacie, glosna knajpe sobie odpusc. Mozesz jesli
  • Odpowiedz
@dziki_jelen: To sory za szczerość, ale nie wiem czy się chwalisz czy żalisz, odnośnie takiej relacji w Twoim wieku z kobietą to po pierwsze. Skoro dała Ci numer to już coś znaczy nie sądzisz ?! Bądż sobą plus sypnij żart, komplement i schemat jest prosty. Dalej pozostaje mi życzyć szczęścia i ewentualnie daj znać jak poszło.
  • Odpowiedz
@djfresh: A jak nie pogadasz to może się okazać, że poprosisz ją, żeby pograć w kosza, natomiast ona okaże się rezerwową kadry polskiej( ͡° ͜ʖ ͡°)


a no i

  • Odpowiedz
@YouCanCallMeBaby: Ani chwalę ani żale. Bo chwalić się w końcu nie ma czym, a żalić się nigdy nie żaliłem. Brak doświadczenia wynika z przyczyn częściowo ode mnie niezależnych o których nie będę opowiadał. Dzięki za szczerość i radę, znać dam jak nie zapomnę, kto wie może coś z tego wyjdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz