Wpis z mikrobloga

wczoraj w barze usmiechala i ciągle patrzala sie na mnie taka loszka 6-7/10 i trzymala ciagle kontakt wzrokowy jak ja mijałem. ciagle siedziala z kolezanka i dwoma studenciakami koszularzami ktorzy spiewali ylwis the fox na karaoke. jedyny moment gdy byla sama to gdy poszla po piwo do baru. ja stanalem obok niej wtedy i udawalem ze robie cos na telefonie ktory po chwili mi spadł jej pod nogi. szybko go zabralem i zwialem. gdy wychodzilem do domu ona stala przy wyjsciu ze znajomymi, odwrócilem głowe w druga strone i ucieklem do domu. znalazlem ją teraz na fb i zaluje, ze jestem taki #!$%@? :D

#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #podrywajzwykopem
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@paziu: To wciąż jest forma poprawna. I nie mów, że nikt normalny tak nie mówi. Obraziłeś człowieka pisząc o nim „analfabeta” zupełnie bezpodstawnie.
  • Odpowiedz
@Lootnik: Poziom stulejarstwa przekracza wszelkie normy w Twoich historiach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale plus dla Ciebie, że przynajmniej nie siedzisz tylko w piwnicy. Może wyjdziesz na ludzi.
  • Odpowiedz
@Lootnik: nie popadajmy w skrajności XD

ja stanalem obok niej wtedy i udawalem ze robie cos na telefonie ktory po chwili mi spadł jej pod nogi. szybko go zabralem i zwiale


tutaj najbardziej #!$%@?łeś, mogłeś podbić z jakimś, choćby najbardziej suchym tekstem i zacząć rozmowę (oczywiście przez suchy tekst nie rozumiem w tym przypadku "bolało jak spadłaś z nieba?" czy czegoś podobnego :D)
  • Odpowiedz
@kamilch78: nie moja wina, nie kazdy jest odważny
@loopzilla: i co niby miałbym powiedzieć, poza tym pewnie jeden z tych koszularzy by sie #!$%@?ł ze do niej cos gadam a ja nie chce afer :D no i moze dlatego ze trzeźwy byłem, 1 piwo tylko raz na jakis czas bo nie chcę wpaść w nałóg
  • Odpowiedz
1 piwo tylko raz na jakis czas bo nie chcę wpaść w nałóg


@Lootnik: ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°( ͡
  • Odpowiedz