Wpis z mikrobloga

@novyr9: skoncz juz pitolic? dopiero jedna wypowiedz z mojej strony, a ty sie odzywasz, jakbym prezentowal tutaj jakis ciag. bardzo mi przykro, ze moja dwuzdaniowa tworczosc nie znalazla uznania w twoich eksperckich oczach, o ktorych klasie swiadczy sam fakt, ze "nie lubio Roberta". A moze tak troche merytoryki? To bylo pytanie retoryczne, teraz juz z toba nei bede rozmawial, zajmij miejsce na czarnej liscie jak uciekasz od dyskusji.
@asenjo: Przecież to nie ja napisałem, że nie lubię Roberta spryciarzu.

Śmieję się z jakiegoś pacana, który do tego, że Mirek napisał "nie lubię Roberta ale to było super" dopisuje całą teorię o polakach cebulakach, kompleksie mniejszości itd.

Jak trzeba być ograniczonym i zakompleksionym samemu żeby tak robić to nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie mówiąc już o tych porównaniach do sowietów -.- DNO nie człowiek.
@asenjo: no jasne, sugerowanie bycia polakiem robakiem to przecież nie atak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Moim zdaniem jest strasznie przeceniany, ale ostatnio zmienia mi się opinia. Zawsze uważałem że jest średniakiem, takim typowym napastnikiem który strzela bramki bo gra w dobrych klubach i mu wystawiają setki. Po wczorajszym meczu i kilku tam akcjach które widziałem wcześniej zmieniam powoli zdanie co do jego gry, ale jakoś dalej nie