Wpis z mikrobloga

Głosowałem na Korwina i się tego nie wstydzę. Teraz zagłosuję na Dudę. Zrobię tak tylko dlatego, że Komorowski to zwyczajnie zły prezydent, bez wyrazu, ośmieszający się. Nie mam zamiaru marnować swojego głosu.
PiS nie ma szans na wygranie wyborów parlamentarnych więc nie obawiajcie się Kaczyńskiego. Jeżeli obecny trend się utrzyma to nie da rady rządzić bez nowych partii, które wejdą do sejmu (Kukiza, jeżeli się zdecyduje utworzyć partię, Korwin). Będzie dobrze.
#oswiadczenie #duda #komorowski #wybory #wyboryprezydenckie2015 #itakniktegonieczyta #polityka
  • 10
@mixplus: to nie cuda... wystarczy przeanalizować fakty.
Od 2007 roku do maja 2014 przewaga PO w każdych wyborach była znaczna (od 5 do 17%).
-W eurowyborach 2014 wynik PISu i PO był niemal identyczny (niecałe 0,5% różnicy), w dodatku w stosunku do poprzednich eurowyborów PiS zanotował wzrost o ponad 4%, a PO spadek o ponad 12%.
-Następnie samorządowe - wygrane przez PiS (wzrost o prawie 4% przy spadku PO o ponad
llllllll - @mixplus: to nie cuda... wystarczy przeanalizować fakty.
Od 2007 roku do ...

źródło: comment_LpqwWBiyWBMDSVRWHM7EPDiKYjR2zrfd.jpg

Pobierz
Na #!$%@? mnie tu wołasz ;)
Wiadomo, że każdy kandydat jest lepszy od Bronka. Ja to wiedziałem już w 2010 roku i starałem się odwieźć ludzi od popełnienia życiowego błędu. Niestety wówczas się nie udało.
Oby tym razem było inaczej (jestem prawie pewien, że będzie).
Jeżeli obecny trend się utrzyma to nie da rady rządzić bez nowych partii, które wejdą do sejmu (Kukiza, jeżeli się zdecyduje utworzyć partię, Korwin). Będzie dobrze


@roszej: Jak PO i PiS wprowadzą sami JOWy bez Kukiza przed wyborami to ani Kukiza ani Korwina w sejmie nie będzie. I to by było na tyle z rozbijania betonu.