Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o Junakach 121/122 itp ? Moją uwagę przykuły głównie bardzo ekonomiczną ceną. Myślałem żeby coś takiego sobie sprawić na kat. B, pojeździć rok/dwa a potem zrobić kat. A i kupić pełnoprawny motocykl. Da się na tym w miarę komfortowo poruszać po mieście i czy wysoki facet nie będzie na czymś takim wyglądał komicznie ? #motocykle #motoryzacja #junak #125cc
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HetmanPolnyKoronny: mam małe doświadczenie w glebach i nie pragnę go powiększać :). Może "szlif" będzie rzeczywiście bardziej odpowiednią nazwą - mój szlif to była wymiana lusterka, prostowanie dźwigni zmiany biegów, i połamany set pasażera, u męża - kierunkowskaz, lusterko (again), klamka sprzęgła, prostowanie dźwigni zmiany biegów (again) :). Koszty części i naprawy 100-150cbln. Moja gleba na zakręcie (wjazd w pobocze), mąż uciekał przez hamującym samochodem po bruku.

Po obu szlifach
  • Odpowiedz
@HetmanPolnyKoronny: nasze lusterka nowa para 40 zika z przesyłką, można taniej :), set - 50 zika, kierunkowskaz 30 zika... Zapomniałam napisać o owiewce osłony przy obu upadkach była połamana - 60 zika. Naprawdę kieszonkowe pieniądze i mówię tu tylko o nowych częściach.
  • Odpowiedz
@Bouncer: 121 jest wykonany dość porządnie jak na tę klasę moto, jak się zadba to śmiga jak trzeba i nic nie doskwiera. tak przynajmniej mogę powiedzieć po swoim 121, którym jednak trochę jeździłam :) to samo można powiedzieć o 123, bo to dokładnie to samo, różnią się tylko wyglądem i hamulcem z tyłu. co do 122 to to samo co 901 tylko z większym silnikiem - a jeździłam nim trochę
  • Odpowiedz