Wpis z mikrobloga

Nie kumam tej obniżonej motywacji po wczykiwaniu #marihunaen, fakt, znam ludzi, co palą codziennie i właściwie wegetują, ale znam takich, co potrafią palić całą noc, a o 8 rano siedzieć na wykładzie i notować, czy wstać po dwóch dniach i sprzątnąć na błysk całe mieszkanie i w ogóle :3

To chyba raczej kwestia indywidualna, a nie jakaś reguła, że jak palisz, to się rozleniwiasz ;_; #niedzielnerozkminy
  • 18
@chlopiec_z_zapalkami: mi to powoli przechodzi, chyba kwestia nastawienia do życia :D

@TrzebaMyslec: no zajebisty : / dzisiaj też, kumple wyszli ode mnie koło 10, o 14 wrócili po dwóch dniach imprezowania u mnie, zrobili mi niespodziankę i przyszli pomóc sprzątać :D

Ale fakt faktem mam na roku kolesi, którzy jedynie egzystują, bo są tak #!$%@?, ciągle palą, nic im się nie chce etc...
@Luxik: no to naprawdę fajnych masz kolegów, SZACUN! Ja nawet na swojej osiemnastce (na, nie po) musiałam za wszystkich sprzątać i robiłam za kelnerko-kucharkę, nawet wobec drugiego gospodarza, z którym wspólnie robiłam imprezę :P
@TrzebaMyslec: no ja zaprosiłem głównie ludzi, którzy piją w tym domu od jakichś 7 lat, więc wszyscy znają moje zasady, mój dom i poczuwają się do tego, żeby moi rodzice byli z nas zadowoleni, bo to strategiczna miejscówka w naszym imprezowym kalendarzu, więc rodzice muszą być usatysfakcjonowani tym, co zobaczą :)

@Zioman: no to kwestia indywidualna, wiadomo, że jak wake'n'bake, to nic się nie chce, bo to naturalne, ale ja
@Zioman: jak zioło zaczyna być sensem życia, to niestety, ale jest jak z każdą używką, której sie nadużywa, z każdym narkotykiem. Więc nie ma co mówić, że to tylko zioło działa na motywację. Z drugiej strony znam 1 lekarza, prawniczkę, profesora uniwersyteckiego i mnóstwo starszych i młodszych ludzi, którzy palą mniej lub bardziej regularnie, a jednak, pomimo to, mają wspaniałe życia i wciąż sie w ich życiach coś dzieje, więc tak
@TrzebaMyslec:

“Human resources are clearly the most important asset of any organisation and a resource that needs to be managed.” (Mullins, 2007:483)

Using appropriate, referenced theory and real world examples to support your argument explore the concepts of Taylorism and the Human Relations School of thought in today’s organisations.
@Zioman: Pisz ten esej, chociaż część, Luxik ma rację, im szybciej zrobisz tym szybciej będziesz mógł mieć #!$%@? ;)

@Luxik: ja swoich nie wytresowałam moze dlatego, ze w sumie nigdy nikogo nie zapraszałam do siebie. Znałam tych ludzi z innych imprez i juz mi się odechciało. Dlatego nie mam w sumie tu żadnych znajomych, bardzo sporadyczne kontakty. Wolę nie mieć żadnych niż żeby byli do dupy.